Replica On A Date by Maison Margiela , 2022 yılında piyasaya sürülen bir parfüm ve deneyimimle ilgili samimi bir paylaşım yapmak istiyorum. Üst notalardaki Frenk Üzümü Şurubu, Pembe Biber ve Bergamot, ilk sıkışta dikkat çekici bir karışım sunuyor. Merakla beklediğim parfüm, orta notalarda Gül, Sardunya ve Davana ile sürdü. Ancak temel notalardaki Paçuli, Yosun, Vetiver ve Misk, beklentilerimi karşılamaktan uzak.

Kendi deneyimimde, öne çıkan bir detay, parfümün bazı yorumlarda kedi çişine benzetildiği iddialarıydı. Ancak benim için, hafif meyvemsi bir gül dokusu ön plandaydı. Oldukça taze ve günlük kullanıma uygun bir koku olarak değerlendiririm. Ancak beklediğimden daha sıradan bir koku olduğunu düşünüyorum. Fiyatı göz önüne alındığında, daha özgün ve etkileyici bir koku beklerdim.

Parfümün temiz kokusu hoşuma gidiyor ve her kullanımda hafif bir gülümseme yaratıyor. Ancak, kişisel tercihlerime uygun olarak daha çarpıcı ve iddialı kokuları tercih ettiğimi belirtmeliyim. On A Date, benim için nefret ettiğim veya aşık olduğum bir koku değil, sadece hafif bir keyif sunuyor. #tavsiyeseverparfüm #replicaparfum #maisonmargiela

Yazar

Yorum Yaz