Sisley Soir de Lune parfümü, kişniş, biber yağı, muskat, bergamot, limon, mandalina gibi ferah ve canlı üst notalarla başlıyor. Ardından orta notalarda gül, mimoza, iris, yasemin, müge çiçeği ve şeftali gibi romantik ve çiçeksi dokular öne çıkıyor. Alt notalarda ise bal, meşe yosunu, paçuli, misk ve sandal ağacı gibi derin ve sıcak notalar bulunuyor.

Sisley Soir de Lune parfümü

Bu parfümün, zamansız giyinmeyi seven şık kadınlara çok yakışacağını düşünüyorum. Bir tarzı olan, zamansız, oturaklı ama dinamik bir koku. Taze ve sıcak notaların çok dengeli bir yorumu var, vintage bir hava taşırken bir yandan da modern bir koku olarak öne çıkıyor. Şipre sevenlerin yanı sıra, tercih etmeyenleri bile kendine hayran bırakabilir.

Paçulinin verdiği odunumsu ve seksi hava beni her zaman cezbetmiştir. Bu parfümde paçuli, bal, yasemin ve gül notalarıyla birleşerek karakterli bir koku ortaya çıkarmış. Puslu, vintage ve zengin bir koku olmasına rağmen asla kör alışa uygun değil. Keskin ve yorucu değil, tam tersine yumuşak ve tarz isteyen bir koku. Ancak, tarzınıza uygun olmadığı takdirde sevmeyebilirsiniz.

Kalıcılık konusunda asla hayal kırıklığına uğratmayan bu parfüm, tenimde aşırı kalıcı oldu ve çevremde de farkedilen bir koku haline geldi. Sonuç olarak, Sisley Soir de Lune, karakteri ve benzersiz kokusuyla herkesin dikkatini çekebilecek ve kendine hayran bırakacak bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Yazar

Yorum Yaz