Hey canım parfüm severler! Bugün sizlere Atkinsons‘un muhteşem bir parfümünden bahsetmek istiyorum: Gold Fair In Mayfair. Bu parfüm gerçekten stil ve incelik konusunda zirve yapıyor, hele bir de Londra’nın şık Mayfair semtinden ilham alarak tasarlanmışsa!

Atkinsons Gold Fair In Mayfair

İçindeki pelin otu, hindistan cevizi, iris, adaçayı ve kakao çekirdekleriyle harmanlanmış bu koku, tam anlamıyla bir başyapıt. Şahane altın şişesi ise benim makyaj masamın vazgeçilmezi oldu. Çok şık duruyor!

Bu parfümü sıktığım an kendimi hemen zengin hissediyorum, ciddi! Ambalajından tutun da o benzersiz koku karışımına kadar bana gerçek bir lüks deneyimi yaşatıyor. Üstelik Atkinsons parfümleri içinde her mevsime uygun en ideal seçeneklerden biri.

Bir niş parfümde aradığınız her şey bu koku da var. Ağır olmadan, tam dengede, saatler sonra bile alttan alttan bir damla sakızı kokusu bırakıyor ki bu beni benden alıyor!

Bu parfümü koklamak gerçekten büyük bir keyif, hatta bazen kendimi koklamaktan alıkoyamıyorum. Sizi asla sıkmıyor, ağır gelmiyor, aksine huzur veriyor. Kesinlikle denemelisiniz, pişman olmayacaksınız! 🌟✨💖

Yazar

Yorum Yaz