SERGE LUTENS L’EAU SERGE LUTENS

Narenciye, manolya, beyaz nane, adaçayı, ozonik notalar ve misk içeriyor. Markanın su koleksiyonuna ait bir koku. Kokunun açıklamasına makyajtrendi.com dan bakarsanız kudurabilirsiniz. Tamamen o açıklamaya kandım. Köralış, koklamadan aldım.

SERGE LUTENS L’EAU SERGE LUTENS

Bu parfümü ilk kokladığım gün bu ne ya dedim. Sanki alamadım kokuyu. Sevmedim yani. Bu tereddüt bir gün sürdü. Sonra delirdim. Hemen gidip yedekledim. Öyle bi aşk yani.

Ben tertemiz, sulu, taze, limonlu kokulara hastayım. Ne ararsam bunda bir mevcut. Oldukça gurme bir koku. Kesinlikle unisex ama unisex koku sevmeyenler korkmasın. Nasıl ayarında yapmışlarsa aşık olma garantili. Nefis bir şey bu ya. Of bir de nasıl kalıcı. 2 tane aldığıma pişmanım. Çünkü birini bile bitirmem mümkün değil. Tek fısla gün boyu kokusunu alıyorum. Koku eskiyecek diye korkuyorum. Tek kötü yanı fiyatı. Şu anda 2700 tl ama her geçen artar malum. Havada, karada, gözüm kapalı, temiz koku arayanlara ısrarla öneririm. Bu kokuyu koklayınca yıldızlı, soğuk ve karlı bir gecede dışarı çıktığım, buz gibi havayı içime çektiğim gözümde canlanıyor. Soğuk, yazın adeta serinletecek bir koku. Davidoff Cool Water tarzı bir koku. Ama ben cool waterdan nefret ederim, hiç sevmem. Tarz olarak, o koklayınca aldığım ferahlık, soğukluk olarak çok benziyorlar. Aynı şişesi gibi sade, bir o kadar şık, şeffaf bir koku sanki.

Yazar

Yorum Yaz