Hermes L’Ombre des Merveilles parfüm, beni ilk sıktığı an siyah çayın etkileyici kokusuyla büyüledi. Bu kokunun derinliği, tonka fasulyesi ve tütsünün duygusal dokunuşuyla daha da vurgulanıyor. İlk sıkıldığında daha fresh bir izlenim veren parfüm, siyah çay kokusuna tonka fasülyesinin katılmasıyla sonlara doğru benzersiz bir hal alıyor.

Hermes L’Ombre des Merveilles parfüm

Fresh ve enerjik siyah çay notalarıyla başlayan bu koku, zamanla sıcak bir atmosfere evriliyor. Her geçen saniyede farklı bir karakter kazanıyor ve şaşırtıcı bir şekilde her haline tekrar aşık oluyorum. İlk sıktığım anki fresh siyah çay baskınlığı, zamanla sıcak hava esintilerine dönüşüyor, bu da parfümü benzersiz kılıyor. Kokunun kendini belli etmesi ve muhteşem kalıcılığı, onu potansiyel bir imza kokusu yapabilecek niş bir koku haline getiriyor.

Tenimdeki bu parfüm, adeta benimle bütünleşiyor ve şaşırtıcı derecede seksi bir etki yaratıyor. İlk başta şekersiz bir çay iken, ilerleyen saatlerde ballı bir çayın sıcaklığını hissetmek beni mest etti. Ancak koku kör alışa uygun değil; teninize mutlaka denemelisiniz. Benim tenimde bir kadın olarak efsane duran bu zengin koku, aynı zamanda bir erkeğin üzerinde harika bir etki bırakacaktır. Böylesine çekici ve farklı bir koku taşıyan erkeğe karşı hayranlık duymamak imkansız.

Kısaca benim tavsiyem muhakkak teninizde uzun saatler deneyin. Bu tarz dengeli kokuları ben seviyorum ve kullanmaktan zevk alıyorum. Ama şekerli kokulara daha düşkün iseniz sizin ilginizi çekmeyebilir. Ya da daha fresh kokulara kayıyorsanız yine riskli olabilir. Benim için çok dengeli, tenime yakışan bir koku oldu.

Yazar

Yorum Yaz