Village11 Factory Body Oil Wash

Village11 Factory Body Oil Wash

Kuru ciltli biri olarak duş ürünlerim genelde cildimi kurutuyor. Bu nedenle gün içinde çok kaşındığım da olmuştur. Genelde dermokozmetik markalardan duş yağı tarzı ürünler çokça almışlığım vardır.

Kore markaları satan sitelerin birinde gezerken bu ürüne denk geldim. Hangisi olduğunu hatırlamıyorum, devamlı internette yeni ne var diye araştıran bir ruh hastası olduğum için çoğu aldığım siteyi hatırlamam. Göndermeseler farkına varmam, öyle bir manyağım. O yüzden hatta artık tek Trendyoldan almaya çalışıyorum. En azından aldığımı, iade ettiğimi tek yerden kontrol edebiliyorum.

Village11 Factory Body Oil Wash, özel vücut temizleyici. Çift fazlı makyaj temizleyiciler gibi. Çalkalayıp yağ homojen hale getirip o şekilde kullanıyoruz. İster lifinize ister vücudunuza uygulayın, köpürtün. Ben köpüreceğini sanmıyordum. Vücut yağı gibi düşündüm. Ama deli gibi değil ama minnaktan köpürme olayı da var. Hakkında çok yorum bulamamıştım. Aslında alalı çok oldu ama yorumlamak bu zamana kaldı. Yazısını yazarken güncel fiyatını kontrol etmek istedim ama sitelerde kalmamış. Minik 50 ml boyu 50 tl civarına satılıyor. Bu büyük boyu yok. Sanırım tutmadı.

Village11 Factory Body Oil Wash kullanımı kolay olsa da işime yaramadı. Cildimi kuruttu, deli gibi kaşındım ve daha fazla kullanamaz hale geldim. Malesef benim cildime ya içindeki bir şey yaramadı ya da ürün nemlendirmiyor, kurutuyor. Bitkisel gibi değişik bir kokusu var rutubeti de andıran. 😂 Kokusu rahatsız etmedi ama denemek isteyen olursa bilsin. Bence klasik duş jellerinden farklı bir nemlendiricilik, yumuşatıcılık özelliği yok. Aldığım fiyatı hatırlamıyorum ama yurtdışı fiyatları ile satışta olursa 300 tl civarına denk geliyor. Asla asla asla asla bu fiyatı verecek delilikler yapmayın. Oldukça gereksiz, vasat bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Yazar

Yorum Yaz