Village 11 Factory Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion

Bu devasa arkadaş kısaca vücut için asitli bir krem. Asitli kremler ne iş yapardı. Cildi nazikçe eksfolye ederdi. Yani biz buna soymak falan diyoruz ya ondan işte. Bu sayede ölü derilerden kurtuluyoruz. Lekelerde solma, cilt renginde düzelme gibi değişimler yaşıyoruz. Yüzümüz için bu ürünlere dünya paraları bayıyoruz. Peki sadece yüzümüz mü ihtiyaç duyuyor böyle bir ürüne. Elbette tüm vücut için çok da gerekli bir ihtiyaç. Village 11 Factory Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion bu yüzden var.

Lafı uzatmak istemiyorum. Vaatler ortada. Arındırıcı Vücut Losyonu, her geçen gün daha da pürüzsüz ve esnek bir cilt dokusu elde edilmesi için idealdir. Vücutta akne ve sivilce problemi ile mücadele eden, kararmış diz ve dirsek gibi bölgeleri cilt tonu ile eşitlemek isteyen, günlük vücut bakımı rutini ile daha yumuşak bir cilt elde etmeyi amaçlayan kişiler tarafından kullanılabilir.

Ürün oldukça büyük. Doya doya kullanmaya uygun. Batık sorunu yaşayanlar bu tarz ürünleri ararlar. Zamanında ben de batıklarım için çok böyle ürün kullandım. Ürün beni malesef hiç etkilemedi. Popomdaki sivilcelere iyi geldi gibi. O kadar. Kurutmasından çok şikayet eden vardı ama kupkuru cildimi kurutmadı. Oldukça konforlu bir deneyimi vardı. Ama ölü deriden kurtarma, cilt rengini açma. Ben bi etkisini görmedim. Böyle şikayetlerim varsa doktoruma bir eksfolye edici krem yazdırırım. O bölgede kullanırım. Bir de güzel nemlendiririm. Param da cebimde kalır. Tavuk derisi görünümü şikayetim yok. O konuda fikrimi beyan edemem. Ama yine de bu üründen çok daha hızlı etki gösteren ürünlerle işimi halletmem mümkün. Daha evvel de çok kullandım. Stopingrow diye bir sprey alırdım Süvari Kozmetik mağazalarından. Of batık falan asla olmazdı. Daha sonra başka bir sorunum için expigment vermişti bacaklarıma doktor. O da tüm lekelerimi ve batıklarımı tertemiz yapmıştı. Bir sürü alternatif de var tabii. Yani kısaca meraktan aldım bitti, gitti. Ben bi faydasını kendi cildimde gözlemlemedim. Gözlemlemiş dahi olsam daha uyguna ve hızlıya bu şikayetlerimi halletmenin yolları var.

Yazar

Yorum Yaz