So Fly Aloe Vera Bakım Yapan Temizleme Köpüğü, cildin yorulmadan çift aşamalı temizliği tek adımda gerçekleştiren bir üründür. Yoğun makyajı ve güneş kremi gibi ürünleri tek seferde temizleyerek cildi onaran, aydınlatan ve nemlendiren özel içeriğe sahiptir. Hassas ciltlerden yağlı ve karma ciltlere kadar tüm cilt tiplerine uygundur, yağ dengesini sağlar, gerginliği azaltır ve tahrişi yatıştırır.

So Fly Aloe Vera Bakım Yapan Temizleme Köpüğü

Sıra geldi kendi deneyimlerimi anlatmaya. Ürünü ıslak cilde köpürterek günlük olarak kullanabilirsiniz. Veya kuru cilde temizleme yağı kullanır gibi kullanabilirsiniz. Ben ikincisini tercih ettim. İlk kullanımlarımda gözlerimi ciddi şekilde yaktı. Bu durum benim için başlangıçta zorlayıcıydı, defalarca şans verdim, defalarca bağırdım göz yanmasından. Ancak zamanla göz çevrem sakinleşince sorun yaşamadım. Bu duruma hala şaşkınım.

Gelelim performansına. Makyajı etkili bir şekilde temizleme konusunda başarılı, ancak bazen aşırı zorlu maskaralarla başa çıkamayabilir. Onun dışında 20 den fazla günlük maskara ile denedim belki de. Rahatlıkla çıkardı hepsini. Cildimin zayıf dönemlerinde cildimde kuruma yapıyor ama zaten serum ve nemlendirici eksik etmiyorum. Bu kayda değer bir kriter değil benim için. Günlük kullanıma uygun bir ürün. Oldukça uygun fiyatlı. Bir eleştiride bulunmak isterim. Ürün, aşırı parfümlü olması eleştirilebilecek bir yanıdır. Genel olarak, ürünü tekrar almayı düşünüyorum ve öneriyorum. Tüm kötü yanlarını acımasızca paylaştım. Ama performansı öyle başarılı ki kesinlikle tavsiye edilecek bir ürün. Ancak parfüm hassasiyeti olanlar dikkate almalı.

Yazar

Yorum Yaz