SkinCeuticals CE Ferulic Serum

SkinCeuticals CE Ferulic Serum

Kırışıklık görünümü ve sıkılık kaybı problemleri için normal ve kuru cilt tiplerine uygun, %15 saf C vitamini içeren yaşlanma karşıtı antioksidan serum. Ayrıca %1 E vitamini ve %0,5 Ferulic Asit içeriyor.

NASIL KULLANILIR?

Günde 1 kez sabah cildinizi temizledikten sonra 4-5 damla ürünü avucunuza dökün. Parmak uçlarınızı kullanarak kurulanmış yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulayınız.

Bu ürünü alırken amacım bir C vitamini almaktan ziyade markadan ürün denemekti. Aslında markadan bayağı ürün denedim ama yine de daha fazlasını istiyordum. En beğenilen, en iyi yorum alan ürünlere öncelik vermek istedim. SkinCeuticals CE Ferulic Serum, yüksek fiyatına rağmen yine de insanların fiyatını hakediyor dediği bir serum. Ben alırken bu kadar uçmamıştı fiyatı. Bu yazıyı yazarken ben şok. 1600-2000 tl arasında satıldığını gördüm.

SkinCeuticals CE Ferulic Serum koyu sarı bir renge sahip. Bir süre sonra daha da koyulaştı. Bazı fotolarda çok açık bir renge sahip olduğunu gördüm. Ama serum bitince bunu farkettim. Acaba oksitlenmiş ürün mü düştü şansıma. Of bu fiyat için fazlasıyla can sıkıcı.

SkinCeuticals CE Ferulic Serum yanık bir şeyin kokusunu andırıyor bana. Böyle paslı mı desem yanık mı desem. Muhtemelen kokusunu seven olmaz.

SkinCeuticals CE Ferulic Serum ne zaman sürsem yapış yapış. Ellerim bile yapış yapış. Üstelik üstüne güneş kremi sürmek zorundayım ve sürdüğüm çoğu güneş kremi anlaşamıyor bu ürünle. Hep soyuluyorlar.

Akışkan, yağlımsı bir yapıya sahip. Yağ kıvamında ürünleri severim ama bu ürün yapış yapış yaptığı için yapısını zerre kadar sevmedim.

SkinCeuticals CE Ferulic Serum işe yaradı mı? Herkes şöyle aydınlandım, böyle açıldım, inanılmaz etkili gibi yorumlar yapıyordu. Ancak ben böyle etkiler göremedim. Cildim stabil durumunu korudu kullandığım süre boyunca işte.

Yazar

Yorum Yaz