Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule ile tanıştığımda, içeriğindeki yüksek kalitede centella asiatica sayesinde cildimdeki hassasiyetin anında yatıştıracağını düşündüm. Özellikle bu ürünün içerdiği patentli MadeWhite teknolojisi, aydınlatıcı mini kapsüllerle cildimi canlandırır diye satın aldım.

Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule

Niacinamide içeriği, cilt tonunu dengelerken aynı zamanda cilde sağlıklı bir aydınlık görünüm kazandırır. Hızla emilen ve hiçbir yapışkanlık hissi bırakmayan formülü sayesinde, bu ampulü kullanmak gerçek bir keyif haline geldi diyebilirim.

Hassas ciltlere uygun olması da benim için büyük bir artıydı. Genellikle hassas cilde sahip olanlar olarak, ürünlerin cildimizi tahriş etmemesi ve kızarıklıklara sebep olmaması önemlidir. Bu ampul, bu beklentilerimi karşıladı ve cildimde rahatlıkla kullanabildiğim bir ürün haline geldi. Tahriş etmedi ama olan tahrişi de büyük bir başarı ile onarmadı. Yan destekçi olarak kullandım işte.

Ancak samimiyetle ifade etmeliyim ki, bu ürünü çok abartmak istemem. Tamam, cildimde belirgin bir iyileşme sağladı ve birçok olumlu özelliği var, ancak mükemmel bir ürün olduğunu söylemek doğru olmaz. Orta ayarda bir ürün olarak değerlendirebilirim, çünkü bazı alanlarda daha fazla başarı bekleyebilirdim.

Yazar

Yorum Yaz