Siberian Wellness Hydrophilic Cleansing Oil. Kısaca Siberian Wellness temizleme yağı. Öyle uzun tabirlere gerek yok. Çok uzun süredir bu temizkeme yağını kullanıyorum. Sık sık da instagram hikayelerde söz ettim. Ama instagram profilde ve blogumda söz etmemiştim. Kalıcı hale getirmek iyi olur.

Siberian Wellness temizleme yağından 2 şişe bitirdim. Yüzlerce şişe de sattım. Markanın en sevilen, beğenilen popüler ürünlerinden biri. Cidden bu ünü hakediyor mu? Ben 2009 yılından beri temizleme yağları, balmları kullanıyorum. Güneş kremlerinin cildimden daha iyi arınması için başladığım yolculukda temizleme yağları favorim oldu.

Bir temizleme yağından ne beklerim? Gözlerimi yakmasın, sivilce yapmasın, soğuk suyla bile kolaylıkla cildimden arınsın, suya dayanıklı göz maskaramı dahi kolaylıkla, kirpiklerimi dökmeden temizlesin, böylece çaktırmadan kirpiklerime de bakım yapsın hatta. Siberian Wellness temizleme jeli bunların hepsini bana yaşatıyor. İncecik yapısına rağmen sadece yarım pompa ürün tüm suya dayanıklı, ağır makyajımı rahatlıkla temizliyor. Soğuk suyla bile kolaylıkla temizleniyor. Bu kadar içim rahat sattığım, her gün harika yorumlar aldığım nadir ürün olmuştur. Elbette her cilt farklı, beklenti de farklı. Elbette beğenmeyen olacaktır. Bu çok normal. Ama genel beğeniye, çoğunluğun beğenisine çok uygun bir ürün. Şiddetle öneriyorum. 200 ml kocaman ürün şu an 80 tl. Tabi burası Türkiye, her an fiyat değişebilir ama marka Rus markası olduğu için çok fiyat değişmesi olmuyor Siberian Wellness da. Bu da bizim için iyi haber elbette.

Yazar

Yorum Yaz