Shiseido Stick Güneş Kremi, sanırım ilk tanıştığım stick güneş kremi olabilir. Güneşten koruma konusunda çok uzun yıllardır Shiseido markasını güvenerek kullanırım. Bu stick güneş kremini de yıllarca hem markaya güvendiğim hem de çeşitin sınırlı olması nedeniyle tercih ettim.

Shiseido Stick Güneş Kremi

Shiseido güneş kremleri çok iyi koruyor bence. Hiç beni pişman etmediler. Aynı cümleleri bu stick arkadaş için de kurabilirim. Güneşten koruma konusunda içiniz rahat tercih edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Shiseido stick güneş kreminin yapısı hakkında konuşmak gerekirse çok da genel beğeniye açık bir ürün değil. Kuru ciltler sevecektir. Kuru, pul pul değil parlak bir bitiş sağlıyor. Yağlı ciltlerin sevmeyeceğini düşünüyordum ama bunca yıldır bir sürü seven yağlı ciltliye denk geldim. Bu nedenle denemeden almamanızı öneririm. Bence yağlı-karma ciltli arkadaşlar için biraz riskli. Bir de ürünün kokusu var. Ben zaten her zaman kokusundan biraz rahatsız olmuşumdur. Normal güneş kreminden de aynı kokuyu alıyorum. Stick olanda da o koku var. Hep bi burun kıvırırdım zaten. Hamilelikte iyice nefret ettim kokusundan. Elimdeki açık olan, sıfır olan ne kadar varsa hepsini sattım. Sadece kokusu yüzünden. Koruması her ne kadar her zaman beni memnun etse de yapısı ve kokusu nedeniyle kör alış yapmayın derim.

Yazar

Yorum Yaz