Merhaba sevgili arkadaşlar!

Bugün sizlere Saem Eco Earth Light Sun Cream SPF 50 hakkındaki deneyimlerimi paylaşacağım. Ürünü aldığımda, pek çok takipçim farklı yorumlar yapmıştı. Kimi elinde birkaç adet olduğunu söylemiş, bazıları boş bir kutuyla karşılaşmış, bazıları ise full dolu ürünler almıştı. Bu durum biraz kafa karıştırıcıydı, ancak yine de merak edip denemeye karar verdim.

Saem Eco Earth Light Sun Cream SPF 50

İlk deneyimimde, ürünün yapısının cildimle harika bir uyum sağladığını fark ettim. Gerçekten de çok konforlu bir his verdi. Kokulu olmasına rağmen o kadar hafif ve güzel bir yapısı vardı ki, yüzümde neredeyse hissetmemiştim. Cildime nemlendirici sürmeme rağmen, ağır bir his bırakmadı ve bu da benim için önemliydi.

Normalde güneş koruyucu ürünleri, yüzümde hissedilir bir tabaka oluşturur ve bazıları hatta beyazlık yapar. Ancak bu üründe öyle bir sorun yaşamadım. İki parmak kuralından daha fazla sürmeyi tercih eden biriyim, ancak Saem Eco Earth Light Sun Cream SPF 50, bu kuralı aşsam da cildimde rahatlıkla kullanabileceğim bir yapıya sahipti.

Diğer bir önemli nokta ise, ürünün yeşil kutulu olan versiyonunun cildime hiç uymamasıydı. Kullandığımda yüzümde yama gibi duruyordu ve maalesef kullanamamıştım. Ancak, bu versiyonu, tam tersine cildime inanılmaz konforlu gelmişti.

Bir dileğim olsa, bu ürünün hiçbir kokusu olmamasını isterdim. Bunu düşününce daha çok seveceğimi hissediyorum. Yapısının yağlı olduğunu söyleyen bazı kullanıcılar olduğunu gördüm, ancak benim kuru cilt tipimde kesinlikle yağdan eser yoktu. Gözlerimi yakmadı ve cildimde hiçbir şekilde parlama yapmadı. En önemlisi, sivilceye neden olmadı ve benim için oldukça sorunsuz bir yapıya sahipti.

Sonuç olarak, Saem Eco Earth Light Sun Cream SPF 50, içerikleri ve cildiyle uyumlu yapısıyla benim için harika bir deneyim oldu. Eğer cildiniz benim cildime benziyorsa, bu ürünü gönül rahatlığıyla öneririm. Tabii ki, her cilt tipinin farklı olabileceğini unutmamak önemli. Ayrıca sadece mineral filtreli ürünler tercih ediyorsanız ürünün hibrit olduğunu belirteyim. Siz de kendi deneyimlerinizi paylaşarak diğer takipçilere faydalı olabilirsiniz. Güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyin ve sağlıklı günler dilerim!

Yazar

Yorum Yaz