Roberto Cavalli Edp parfümü benim için sadece bir koku değil, adeta bir özgüven ve feminenlik manifestosu. Bu parfüm, tüm dikkatleri üzerime çekmeme, büyüleyici bir aura yaratmama ve kendi özgüvenimle parlamama yardımcı oluyor diyebilirim.

Roberto Cavalli Edp parfüm

Kalp notasındaki saf portakal çiçeği esansı, sadece koku değil, aynı zamanda duygusal bir deneyim sunuyor. Dip notalarında yer alan Tonka fasulyesi ise kokuya tam anlamıyla karakter katıyor.

Şişe tasarımı beni her seferinde büyülüyor. Sanırım pek çok kadın da benim gibi düşünüyor. Kadının seksi kıvrımlarını anımsatan, güçlü karakterini yansıtan kalın cam tabanı, Roberto Cavalli‘nin altın logolu kapağı adeta bir sanat eseri gibi. Bu şişeyi elime aldığımda, sadece bir parfüm değil, aynı zamanda bir güzellik ve estetik şöleni hissediyorum.

Sarı şişeli parfümlere olan önyargımı bu parfümle birlikte yıktım. Artık 40’a yaklaşmış bir kadın olarak, seksi kokulara olan ilgim arttı ve Roberto Cavalli Edp, tam da aradığım dengeyi bulmama yardımcı oldu. Çiçeksi sıcak notalarıyla beni sararken, her gün kullanıma uygunluğuyla da özel hissettiriyor.

Bu parfümü kullanmak, çevremdeki insanların dikkatini çekmeme ve sıkça iltifat almama sebep oluyor. Henüz sevmeyen bir kadına denk gelmedim. Herkesin seksi bulduğu bir koku. Her sıktığımda, kendi benliğimle buluşuyor ve çevremdeki herkesi büyülemeye devam ediyor.

Yazar

Yorum Yaz