REN Glow Daily Vitamin C Gel Cream

– C Vitamini Hiperpigmentasyonu, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır, cilt tonunu eşitler ve kirlilik hasarına karşı korur.

– Magnezyum Cildi derinlemesine aydınlatır ve nemlendirir.

– Tara Pod özü. Cildi eşitlemek için cilt ile temas halinde hareket eder. Antiinflamatuar etki sağlar ve kızarıklığı azaltır.

Bu ürün günlük kullanıma uygun c vitamini içeren, cildi tahriş etmeyen bir nemlendirici. Aslında yağlı ciltler için yeterli ama kuru ve karma ciltler c vitamininden konforlu bir şekilde yararlanmak istiyorsa ek bir nemlendirici ile beraber kendisini tercih edebilir. Kuru ciltliyim ama geceden yoğun bir nemlendirici bakımı yaptı isem gündüz bana sıkıntı çıkarmadı. Rahatlıkla kullandım kendisini.

Ren markası temiz içeriği ile bilinse de ülkemizde pek bu markanın kullanıcı yorumlarını bulamıyorum. Oysa Sephora reklamını yapsa fiyat performans olarak gayet yüksek satış sağlayabilir. Ürün jel-krem arası bir yapıda. Çok hafif bir yapısı var. Herhangi bir cildi rahatsız etmesi, fazla gelmesi imkansız. Yapışkan hissi bırakmadı cildimde. Tek ürünle hem c vitamininden nasiplenmek hem nemlendirici ihtiyacını gidermek çok konforlu.

REN Glow Daily Vitamin C Gel Cream narenciye kokuyor. Kokusu da oldukça sevimli. Yurtdışı yorumlarında çok araştırdım ve nerdeyse ürünü sevmeyen yok. C vitamini kullanırken cildimde yanma, batma, tahriş, kızarıklık olur mu endişesi taşıyanlar güvenle tercih edebilir. Çok konforlu. Bu sıkıntıları kendim yaşamadım ve onlarca yorum arasında yaşayan kimseyi de görmedim. Özellikle akneye meyilli ciltlerin de çok sevdiği bir ürün olmuş. Akneleri rahatlatmış. En sevdiğim yanı üzerine makyaj yapmak çok keyifli. Ben pek çok c vitamininde bu sorunu yaşadım. Ya güneş kremim soyuldu. Ya makyaj soyuldu, kötü durdu. Bu üründe bu sıkıntıyı hiç yaşamadım. Kırışıklık için bir etki görmedim. Ama parlaklık vermesi, cildi rahatlatması, pürüzsüzlük vermesi, konforlu kullanması süper. Cildimde adeta içerden bir aydınlık oluyor. Kesinlikle yeniden alacağım ürünlerden biri oldu.

REN Glow Daily Vitamin C Gel Cream ambalaj olarak da süper. Ürünü yukarı doğru sıvazlayan pompalı bir ambalajı var. Bilirsiniz bu ambalajlarda ürün asla ziyan olmuyor. Her damlasını kullanmış oluyoruz. Kesinlikle şans vermeye değer. C vitaminli ürünler pahalı. Ülkemizde ise her ürün pahalı. Bu fiyatı c vitaminli bir nemlendirici için gözden çıkarabiliyorsanız sizi pişman edecek bir ürün değil.

Yazar

Yorum Yaz