Oriflame Sun 360 Yüz ve Vücut için Stik Güneş Kremi 30 SPF

Oriflame Sun 360 Yüz ve Vücut için Stik Güneş Kremi 30 SPF

Yaz aylarında güneş kremimizi tazelemek için stick formda güneş kremleri oldukça popüler oldu. Alternatifler az ve pahalı. Bu nedenle ben de uygun fiyatlı alternatif ararken Oriflame Sun 360 Yüz ve Vücut için Stik Güneş Kremi 30 SPF ile karşılaştım. Sitesinde 99 tl olarak satış fiyatı görünüyor. Ben Trendyoldan indirmli olarak aldım. Belki blogumda anlatmak için yapısı güzel bir alternatif bulmuşumdur diye düşündüm.

Sun 360 Yüz ve Vücut için Stik Güneş Kremi 30 SPF, 8 gram. Stick formlarda bu gramajın az olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca minik bir ürün olduğu için çantaya atmak için de ideal.

Oriflame Sun 360 Yüz ve Vücut için Stik Güneş Kremi 30 SPF

Oriflame Sun 360 Yüz ve Vücut için Stik Güneş Kremi 30 SPF için en merak ettiğim ve sizin de en merak ettiğiniz konu bence yapısı. Malesef beni memnun etmedi. Özellikle yazın kuru ciltlerin dahi seveceğini sanmıyorum. Yağlı bir yapısı var. Yazın bile cildi kuru olan, yağ formda ürünler sevenler belki sever. Ben göz çevreme de uyguladım. Gözlerimi yaktı malesef. Normalde göz çevreme sürmeyecektim ama bir kaç kez göz yakıp yakmadığını kontrol etmek için denedim. Deli gibi göz yakmadı. Ama bir ağırlık, yanma hissi verdi. Belki çok sıcakta uzun süre tutsaydım çok da yakardı. Ama cesaret edemedim. Kışın kuru ciltler için belki gideri olabilir. Ama yazın hemen hiçbir cilt sevmeyecektir. Benim önerebileceğim, sevdiğim bir ürün olmadı malesef.

Yazar

Yorum Yaz