Nuxe Multi Correction Eye Balm Gel

Bitkisel kafeinli ve yasemin çiçekli göz çevresi bakım kremi.

Nuxe Multi Correction Eye Balm Gel

Ürün Faydaları:

Göz çevresi için gerekli tüm bakımı sağlar.

Hassas olan bu bölgenin korunmasına yardımcı olur.

Göz çevresini pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.

Göz kremlerinden her zaman söylediğim gibi büyük beklentilerim yok. Nemlendirsin, yağ bezesi yapmasın yeter. Morluk şişlik konuları hikaye. Şöyle içeriğinde antioksidan falan olursa ne güzel.

Nuxe Multi Correction Eye Balm Gel kullanırken bu beklentilerimi yerine getirmesi yeterliydi benim için. Hakkında da güzel yorum oldukça fazlaydı. Genç yaşlarda olan kardeşim de çok memnundu. Aşırı alerjik kardeşimin göz çevresinde alerji de yapmamış.

Fiyatı 180-250 tl arasında değişiyor sitelerde. Tabi ben bu yazıyı yazarken geçerli bu fiyat. Sanırım artık bu fiyatlar bize pahalo gelmiyor. En ucuz ürünler bu fiyatlardan başlar olmuş bile.

Nuxe Multi Correction Eye Balm Gel, yapısı krem jel arası. Çok konforlu bir yapısı var. Yumuşacık. Sürerken hissiyatı çok konforlu ve tabi keyifli. Bazen geceleri maske gibi bol bol sürmek daha iyi olabilir. Buna da uygun. Ancak çok kuru göz altları için bence yetersiz. Göz çevresinde sorun olmayan, kırışıklık olmayan kişiler için, gençler için tatmin edici olabilir. Malesef kırışık ve kuru göz altlarım için oldukça yetersizdi. Üstüne kapatıcı sürmek çok rahat ama kapatıcımın kurutmasını engelleyemedi.

Yazar

Yorum Yaz