Mary & May Tranexamic Acid+Glutathion Koyu Halka Karşıtı Aydınlatıcı Göz Çevresi Kremi

Mary & May Tranexamic Acid+Glutathion Koyu Halka Karşıtı Aydınlatıcı Göz Çevresi Kremi

Merhaba, göz çevresi için en çok duyduğum şikayet kırışıklık ve koyu renk. Pek çok kişi göz çevresinin renginin açılmasını istiyor. Tranexamic asit içerdiği için bu göz kremine şans vermek istedim. Ürünün vaatleri arasında da cildi yoğun şekilde beyazlatması var. Bence çok abartılı vaatlere sahip.

Mary & May Tranexamic Acid+Glutathion Koyu Halka Karşıtı Aydınlatıcı Göz Çevresi Kremi, sabah ve akşam kullanımına uygun. Lekeler için olduğunu öğrenenler gündüz kullanılmaz sanıyormuş. Bir kaç takipçim yazmıştı ama ürün sabah ve akşam kullanım için uygun olduğunu belirtmiş. Ürün 30 ml. Ve ben bu yazıyı yazarken 260 tl fiyatı var. 30 ml bir göz kremi için fiyatı aşırı aşırı ekonomik geldi içeriğini de düşünürsek.

Mary & May Tranexamic Acid+Glutathion Koyu Halka Karşıtı Aydınlatıcı Göz Çevresi Kremi hakkında genelde güzel yorumlar var. Beni pek de etkilemedi. Yapısı yoğunca. Yani böyle su gibi değil ama yapısının hakkını verecek bir nem de vermedi. Maalesef bazı kapatıcılarımla da anlaşamadı. Kullandığım süre boyunca kesinlikle 1 gün bile verdiği nem bana yetmedi. Muhakkak başka bir ürünle göz çevreme nem takviye etmek zorunda kaldım. Foreo iris ile beraber kullanıyordum. Göz çevremde genetik koyulukları elbette asla açmadı. Ama çevresel nedenlerle olabileceklerde bir aydınlanma gördüm. O nedenle ürünü sevdim. Ancak ürünü bırakınca Foreo iris ile masaj olayını da bıraktım ve kısacık sürede göz çevremdeki aydınlık yok oldu. O nedenle şimdi karar veremiyorum o aydınlığı sağlayan irisle masaj yapmam mı yoksa göz kremi mi? Kısaca fiyatı gramajına göre çok uygun. Bence gayet alınabilir. Ve şansınızı deneyebilirsiniz. Sadece göz çevreniz çok kuru ise size yetmeme ihtimali var. O zaman başka alternatifler deneyin. Göz kreminin verdiği nem göz çevreme yetmezse anında kırışıklık olarak kendini belli ediyor. Ben o nedenle yeniden satın almayı düşünmüyorum.

Yazar

Yorum Yaz