Manyo Bifida Complex Ampoule

Formülündeki %90 oranından fazla bifida lactobacillus kompleksi sayesinde özel bakım esansı cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı olur. Ölü cilt hücrelerinin yenilenmesinde, cilt tonunun dengelenmesinde ve cilt elastikiyetinin artarak kırışıklıkların azalmasında cilde destek sağlar.

Oldukça meşhur olan bu serumun ufak 12 ml boyuna sahibim. Daha evvel Manyo markasından aldığım damlalıklı bir ürün cildime çok yararken bir süre sonra hızlıca bozmuştu. Kokusu da değişmişti. Cildimi de mahvetmişti. Ben de bozma ihtimaline karşı taze taze alırım seversem diyerek Manyo Bifida Complex Ampoule 12 ml olarak satın aldım. Aslında markaya bazı deneyimlerim sonucunda önyargım vardı. Ama içeriği, çok övülüyor olması, vaatleri beni denemeye itti. Kullananlar cildi ışıl ışıl yaptığını, cilt bariyerini çok iyi onardığını, güzel nemlendirdiğini söylüyordu.

Manyo Bifida Complex Ampoule’ü temiz cildime kullanıp üstüne nemlendirici sürdüm. 12 ml ürün çoğu kişide 1 ay yetmiş ama ben dekolteme dek süren biri olduğum için bende o kadar yetmedi. O nedenle etkisi hakkında beni çok da kaale almayın diyebilirim. Gerçek etki için 12 hafta kullanım iyi olurdu belki.

Manyo Bifida Complex Ampoule için yüzlerce kişi nem veriyor demiş. Kuru ciltler dahi. Kendimden şüphe duymaya başladım. Benim cildimi kuruttu. Uygulama sonrası batma falan da hissettim. Manyo ürünlerinde bunu daha önce de yaşamıştım. Yapısı bana su gibi geldi aslında. Sürsem de olur sürmesem de gibi. Ama dediğim gibi uzun süreli kullanmadığım için benim anlattıklarım sadece ilk izlenim olabilir. Malesef her kullandığımda cilt bariyerimi güçlendirdiğini değil zayıflattığını hissettim. Bunu kullanınca kızaran ve yanma hisseden cildeme asitli ürün kullanamadım. Benim yeniden alacağım bir ürün değildir.

Yazar

Yorum Yaz