Loreal Midnight Serum Kullanan

Loreal markası, piyasaya bir ürün çıkarttığı zaman çok iyi reklam yapıyor. Ve pek çok kişi meraktan alıyor. Gözümüze gözümüze sokmasını biliyor açıkcası. Loreal cilt bakım ürünleri çok dikkatimi çekmez. Ancak Loreal Midnight Serum Kullanan diye googleda aradığımda pek çok yorum gördüm. Bu yorumlar gerçek mi satın mı alınmış bilmiyorum ama aklımı çeldiler işte. Trendyolda bir hayli yorum vardı.

Loreal Midnight Serum Kullanan biri olarak sizinle tarafsız yorumlarımı paylaşmak boynumun borcudur. Piyasada 500 tlden güya 250 tlye düşmüştü. Ben de daha inmez fiyatı diye satın aldım.

Loreal Midnight Serum vaatleri nedir?

ERTESİ SABAH: Cildi yoğun şekilde nemlendirir ve güne dinlenmiş görünen bir cilt ile uyanılmasını sağlar.

1 HAFTADA: Cilt daha genç, parlak ve ışıltılı bir görünüm kazanır.

4 HAFTADA: Kırışıklık görünümü azalır ve cilt aydınlık bir görünüm kazanır. Cilt daha sıkı görünür.

Loreal Midnight Serum için benim yorumlarım neler mi?

Bu serum aşırı konforlu. Sürdüğünüz an, elinize aldığınız an, kokladığınız an size lüksü hissettiriyor. Ambalajı ağır bir cam. Oldukça şık tasarlanmış. Gold detaylar falan ateş ediyor. Bence tüm bu bileşenler ile ürün hiç işe yaramasa bile işe yarıyor hissini verecektir. Serum oldukça iyi yorum almış. Bence bu iyi yorumların ana sebebi yukarda yazdıklarım. Sürünce sanki bir baz sürmüş gibi ciltte güzel ve az flu bir görüntü oluşturuyor. Her sürdüğünüzde bunu hissetmek güzel. Ama kullanımı bırakınca bu görüntü kalıcı değil. Eskiye geri dönüyoruz. Gelgelelim bu kötü bir şey değil. Hatta çoğu bu fiyat skalasında ürün bunu bile yapmazken gayet hoşuma gitti. Yeniden alır mıyım? Ben almam. Denenecek çok ürün var. Kullanması zevkli ama uzun vadede etkisi ne kadar kalıcı olur bilemiyorum.

Yazar

Yorum Yaz