Merhaba sevgili okuyucular! Bugün sizlere Krijen Dengeleyici ve Arındırıcı Yüz Yıkama Hamuru ürününden bahsetmek istiyorum. İsmi yüz yıkama hamuru olunca büyük bir merakla satın aldım. Bu ürün, her cilt tipine uyumlu olmayı vadediyor. Yine de ben karma-yağlı cilde daha uygun buldum. Cildinizi derinlemesine temizlemeyi, yağı ve kiri dengeleyip ve arındırmayı vadediyor. Kendi deneyimimden de gördüğüm kadarıyla, gözenekler konusunda büyük bir değişiklik yaşamadım.

Krijen Dengeleyici ve Arındırıcı Yüz Yıkama Hamuru

Bu ürünü kullanmak oldukça basittir. İlk olarak yüzünüzü hafifçe nemlendirin ve sonra Krijen Yüz Yıkama Hamuru’ndan küçük bir miktar alarak avuçlarınıza yayın. Dairesel hareketlerle yüzünüze masaj yaparak köpürtün ve sonra bol su ile durulayın. Bu yüz yıkama hamurunu düzenli olarak kullanarak cildinizin dengelenmesine ve arınmasına yardımcı olabilirsiniz.

Ben Krijen Dengeleyici ve Arındırıcı Yüz Yıkama Hamuru’nu kullanmaya başladığımda cildimde değişim fark etmedim. Zaten bir temizleme ürününden böyle bir beklentim yoktu. Ürünü ilk kullandığımda o harika kokusunun tüm banyoya yayılmasına aşık oldum. Lush markasını anımsattı bana. İçindeki doğal ürünlerden bu kokuyu alması içimi rahatlatıyor. Cildimdeki yağlılık ve parlama azaldı ve cildim daha dengeli bir görünüm kazandı. Ama gözeneklerde değişim sezmedim. Cildimi daha sakin ve temiz hissettim. Almayı düşünen varsa ben öneririm. Üstelik içerik konusunda da iyi. Ben sadece kavanozdan ürün almayı biraz meşakkatli buluyorum. Duşta o kapağı aç, içinden ürün alıp yeniden kapatmak bence zahmetli. Kavanozun içine su girmesinden korkuyorum. Yine de tüm banyomu mis gibi kokutması, duşumu keyifli hale getirmesi nedeniyle yeniden alacağım bir ürün.

Yazar

Yorum Yaz