Bugün sizlere her mevsim beni büyüleyen bir parfüm olan Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme‘dan detaylıca bahsetmek istiyorum. 2021 yılında piyasaya sürülen bu eşsiz koku, üst notalarda taze mandalina portakalı ve adaçayı, orta notalarda tatlı karamel ve tonka fasulyesi, temel notada ise derin vetiver ile öne çıkıyor. Bir parfümün ötesinde, adeta bir başyapıt!

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme

Scandal Pour Homme‘un cinsiyet sınırlarını zorlayan bir özelliği var. Resmi olarak erkek parfümü olmasına rağmen, benim gibi bir kadının da bu kokuyu kullanması oldukça doğal. İlk sıkıştan itibaren kendini belli eden bu harika koku, ben buradayım diye bağırıyor resmen. Hem çekici hem de hafif olmasıyla dikkat çekiyor. Bu nedenle, sadece erkeklerin değil, kadınların da rahatlıkla tercih edebileceği bir parfüm.

Edt ve edp versiyonlarını deneme fırsatım oldu ve ikisi de muazzam kalıcılığa sahip. İki versiyonunu da edindim çünkü bu kokuyu bir an bile eksik hissetmek istemiyorum. Kokuyu sevdi iseniz indirim zamanı 50 ml edt versiyonu alabilirsiniz. Size uzun süre yetecektir.

Ürünün şişesi de ayrı bir başarı. Jean Paul Gaultier’nin imzası niteliğindeki şık tasarım, masamın üstünde gerçek bir sanat eseri gibi duruyor. Bu parfüm, beni sadece koku olarak değil, şişesiyle de büyüledi. Fiyatı, designer parfümlerin ortalamasında olduğu için ekstra bir yük getirmiyor.

Scandal Pour Homme, benim ve eşimin favorisi haline geldi. Ona da aldım ve şimdi beraber kullanıyoruz. Birçok parfüm eleştirmeni tarafından kadın kokularına daha yakın bulunan bu koku, gerçekten benzersiz bir deneyim sundu bize. Ancak unutmayın, herkesin zevki farklı. Bu nedenle kör alış yapmayın. Önce deneyin. Bargello versiyonunun kodu 599 diye bir yorumda görmüştüm ama hiç denemedim. Onu da değerlendirebilirsiniz.

#tavsiyeseverparfüm #JeanPaulGaultier #ScandalPourHomme #Parfüm #KokuDeneyimi #Güzellik #İnceleme #KokuluBirSerüven”

Yazar

Yorum Yaz