Ben göz kremini biraz gereksiz bulan bir insanım. Yüzüme kullandığımı, göz çevremde yağ bezesi yapmayacak kıvamda ise göz çevreme de kullanırım. Ancak yine de bu göz kremi denen bıcırıklara zaafım var. Hangi cilt bakım ürününe yok ki.

Glamglow brighteyes illuminating anti fatigue göz kremi

Glamglow brighteyes illuminating anti fatigue göz kremi, ben bu yazıyı yazarken 549 Tl ye satılıyor. 15 ml göz kremi için oldukça pahalı. O zaman bakalım vaatleri neymiş. İçeriğindeki peptitler, kafein ve yoğun miktarda bulunan hiyalüronik asit ile göz çevresindeki koyu halkaları anında aydınlatarak yorgun görünümün azalmasına yardımcı olur. Anında dinlenmiş ve ışıl ışıl bir görünüm sunar. Cilt tarafından hızlıca emilerek hassas göz çevresi bölgesini güçlendirmeye destek olur. Yalnızca 4 haftada cildin nem bariyerini güçlendirerek ince çizgi, kırışıklık ve yorgunluk izlerinin silinmesini sağlar. İçeriğinde bulunan mikro inci ışıltıları göz çevresinin daha aydınlık görünmesine yardımcı olur. Göz çevresini makyaja hazırlar.

Glamglow brighteyes illuminating anti fatigue göz kremi

Vaatlerini yerine getirirse bu parayı hakeder sanki değil mi? Glamglow brighteyes illuminating anti fatigue göz kremi, yoğun ve cilde ışıltı veren bir yapıya sahip. Yoğun ama yağ bezesi yapacak gibi düşünmeyin. Az bir ürünü parmaklarınız arasında ısıtın kullanın. Mika içeren kremleri bilirsiniz. Sürdüğünüz an aydınlık gösterir. Bu kremdeki teknik de aynısı. Morlukları içindeki kamufle ediyor anlık. Yoksa kalıcı etki değil. Bu sayede yorgun görüntüyü azaltıyor. Yapısı yoğun ama parmaklarınız arasında ısıtırsanız kolaylıkla uygulama yaparsınız. Yoksa minnacık zorlanırsınız. Nem vermesi aslında harika ama asla su içmeyen bünyeme ara ara az geldiği de oldu. Göz makyajına güzel zemin olduğu da doğru. Ben kırışıklıklar için de etki gördüm. Ama 2 şişe satın aldım ben. Çünkü göz altlarımı güçlendirdiğini hissettim. Yorgunluk izlerimi kesinlikle aldı. Ürünün ömrü açıldıktan sonra 6 ay ama 1 sene kullanırsınız. Azıcık ürün yetiyor.

Ben kendisini satın alırken bu kadar pahalı değildi. 300 tl civarlarında idi. O fiyatlarda olsa kesinlikle yine alırım. Ama şu an maalesef bu fiyatı haketmeyeceğini düşünüyorum. Bu paraları vermek yerine üstüne katar sonucu garanti olan çeşitli işlemler yaptırırım.

Yazar

Yorum Yaz