First Aid Beauty Ultra Repair Cream

First Aid Beauty Ultra Repair Cream

Kuru, kızarık, hassas ciltli biri olarak onarıcı, yatıştırıcı her kreme atlamışımdır. Kaç sene oldu bilmiyorum ama bu kremi yıllardır kutu kutu alırım. Önceleri küçük tüpte alıp yüzüme kullanıyordum. Ülkemizde satılmadığı için bu büyük boyundan habersizdim. Büyük emeklerle dev boyunu bulup kutu kutu yedekli almaya başladım. Hatta ben değil sadece. Kardeşlerim de bu kremi koliyle alıyor. Egzamalı, kuru vücuduma da bolca kullanma imkanım oluyor. 

First Aid Beauty Ultra Repair Cream, cildi onarıyor, yatıştırıyor, harika nem veriyor, egzama ataklarımı kolay atlatmamı sağlıyor, hem yüzde hem vücudumda kullanmaya uygun. Kızarıklıklara çok iyi geliyor. Çok iyi nemlendirdiği için kuru cilde uygun diye düşünebilirsiniz. Bence karma ciltler de sever. Yağlıları bilemedim. Kararsız kaldım. Az bir ürün yetiyor. Uzun süre kullanmak mümkün.

First Aid Beauty Ultra Repair Cream

First Aid Beauty Ultra Repair Cream için söyleyecek çok sözüm yok. Amacı onarmak ve bunu hakkıyla yapıyor. Yüzde ve vücutta kullanıma uygun, pratik bir ürün. Pufiş bir cilt sağlıyor. Fazlası yok. Daha ne olsun. Eğer çok hassas, kızarık, sorunlu cildiniz yoksa arayıp bulmaya gerek yok. O paraya sorunlarınıza yönelik bir ürün bulup alabilirsiniz. Ben ve ailem uzun yıllardır zevkle kullanıyoruz. Böyle hafif lavantamsı bir kokusu var ama bu büyük dev boy kavanozda o kokuyu başlarda aldım. Sonra uçup gitti sanki. Tüpte olunca her kullandığımda alıyordum kokuyu. Bu büyük boya geçince bir süre aldım. Ama ürün komple havayla temas ettiği için mi bilmiyorum, bir süre sonra almamaya başladım. Ürünün kötü şu an ülkemizde bulunması pek kolay değil. Arada Sephora mağazalarına set şeklinde geliyor. Shimmer isimli sitede küçük boyunu satılırken gördüm. Denemek isteyenler için bence fiyat süper. Yüz kremi olarak kullanacaksanız denemeye değer.

Yazar

Yorum Yaz