Merhaba sevgili okuyucular! Bugün sizlere Fenty Skin’in Melt Away Oil temizleyicisini tanıtacağım. Bu ürün, temiz, ipeksi pürüzsüz bir görünüm için suya dayanıklı makyajı, güneş kremini ve kirleri etkili bir şekilde temizleyen bir cleanser olarak vaat ediyor.

Fenty Skin Melt Away Oil

Ürünün en dikkat çekici özelliği, benzersiz jöle dokusu. Bu dokusu sayesinde, cildi hafif bir yağa dönüştürerek makyajı ve kirleri kolayca temizliyor. Aynı zamanda cildi nemlendiriyor ve ipeksi bir pürüzsüzlükte bırakıyor, soyulma veya kuruma gibi olumsuz etkilere neden olmadan.

Kendi deneyimime gelirsek, ürünü ilk denediğimde çok süslü anlatıldığını düşündüm ancak sıradan bir yağdan farklı olmadığına kanaat getirdim. Suya dayanıklı göz makyajını temizleme konusunda zorlandım, ancak zorlayarak da olsa başarabildim. Diğer sıradan maskaraları daha kolay temizlediğini düşünüyorum. Ürünü cildimde uyguladıktan sonra yüzde kalın bir yağ tabakası hissettim. Temizledikten sonra cildimde bir kuruluk oluşmadı ancak temizlik hissi de pek oluşmadı.

Genel olarak Fenty ürünlerini beğendiğim bir marka olsa da, bu ürünü bir daha satın almayı düşünmüyorum. Kendi cilt tipime uygun daha iyi bir temizleyici bulmayı tercih edeceğim.

Siz de Fenty Skin Melt Away Oil temizleyicisini denediniz mi? Deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz. Bir sonraki blog yazımda görüşmek üzere!

Yazar

Yorum Yaz