Rihanna’nın ürünleri arasında yer alan Fenty Skin Flash Nab Göz Jel Krem’i uzun süre denedim ve beklediğimden daha iyi sonuçlar elde ettim. Hafif, yağsız jel-krem dokusu, göz çevremde anında nemlendirme, onarma ve yatıştırma sağladı. Gecenin ilerleyen saatlerinde bile taze bir görünüm vaadi, gerçekten de yerine geldi. Rihanna bunu vadediyordu. Ve vaadi bende gerçekleşti.

Fenty Skin Flash Nab Göz Jel KremNormalde jel yapıdaki göz kremlerine pek sıcak bakmam. Ama Fenty Skin ürünleri beni memnun edince şans vermek istemiştim. Flash Nab Göz Jel Krem’in nemlendirme özelliği, beklentilerimin üzerindeydi. Ancak, aşırı kuru bir cilde sahipseniz, kış aylarında yeterli olmayabilir.

Göz çevresindeki şişlik ve aydınlatma konusunda düşük beklentilerim vardı aslında. Sigara kullanımını azalttığım dönemde bu kremi kullanmak, sürecimi güzel bir şekilde destekledi. Ve göz çevremdeki aydınlanmayı destekledi. İnce çizgilerin, kırışıklıkların ve kaz ayaklarının görünümünü zamanla azaltma vaadi de var ama botoks yaptırdığım için o vaadi tam sağlıklı değerlendiremiyorum.

Yaklaşık 6 ay süresince düzenli olarak kullandım ve üründen oldukça memnun kaldım. Ancak, fiyatı biraz yüksek olduğu için tekrar satın almayı düşünmüyorum. Eğer uygun bir fiyatla bulabilirseniz, rahatlıkla denemenizi tavsiye ederim. Ancak, şu anki etiket fiyatıyla alternatif ürünlere yönelmek daha mantıklı olabilir. #fenty #fentyskin #fentyflashnap #skincareaddict

Yazar

Yorum Yaz