Estee Lauder Revitalizing Supreme+ Çok Amaçlı Yaşlanma Karşıtı Krem

Estee Lauder ürünlerinin çoğunu kullandım ve genelde zevk alarak kullandım. Yine de çok fiyatlarını haketmediklerini düşünüyorum. Her şeyin fiyatının çok arttığı bu dönemde artık Estee Lauder fiyatları da pek göze batmıyor. Normal geliyor. Revitalizing Supreme+ Çok Amaçlı Yaşlanma Karşıtı Krem şu an 1000 TL üzerinde satılıyor. Satın alırken iyi araştırmak, gerçek kullanıcı yorumu okumak önemli. Bu ürünü daha önce de anlattım ama 34 yaşımdaki cildimle yeniden anlatmak istedim.

Estee Lauder Revitalizing Supreme+ Çok Amaçlı Yaşlanma Karşıtı Krem

Revitalizing Supreme+ Çok Amaçlı Yaşlanma Karşıtı Krem yoğunca bir yapıya sahip. Hoş bir kokusu var. Yapı olarak bence tam bir kuru cilt ürünü. Yağlı ciltli olanların yapısını seveceği konusunda şüphe duyuyorum. İyi araştırmalarını öneririm.

2 haftada daha sıkı bir cilt, güçlü nemlendirme, sağlıklı ışıltılı bir cilt vadediyor. Peki bu vaatlerini yerine getiriyor mu? Bence evet. Nem verme konusunda eksiği yok. Adeta cildi kalkan gibi örtüyor. Koruyucu bir tabaka hissediyorsunuz ama rahatsız edici bir his değil bu. Cildin daha sıkı ve aydınlık olması için tek kullandığım ürün bu değil. Ama diğer kullandığım ürünleri desteklediğini söyleyebilirim. Zaten sürdüğünüz anda bir neme doymuş, aydınlık ve sıkı hissettiriyor. Uzun vadede bu vaadini gerçekleştiriyor. Bütçenizi zorlamayacak ise ve kuru ciltli iseniz bence kesinlikle denemeye değen, çok zevkli, cilde çok iyi gelen bir ürün.

Yazar

Yorum Yaz