Elizabeth Arden Retinol Ceramide Line Erasing Eye Cream göz kremi, etkileyici içeriğiyle cilt bakım rutinimde önemli bir yer edindi. Retinil Linoleat ile ince çizgilerin görünümünü yumuşatarak ve göz çevresine parlaklık katan bu retinol türevi, koyu halkaları hedeflerken nem kaybını önlemeye odaklanıyor. Peptitler sayesinde elastikiyeti artırırken, Haloksil koyu halkaların görünümünü en aza indirmeye yardımcı oluyor. Ayrıca C vitamini türevi, göz altındaki cildi aydınlatmaya katkı sağlıyor.

Elizabeth Arden Retinol Ceramide Line Erasing Eye Cream göz kremi

Elizabeth Arden markasına olan güvenim, yıllar içinde kullandığım cilt bakım ürünleriyle sağlamlaştı. Cilt bakım ürünleriyle ülkemize yeniden giriş yaptığı dönem İstanbuldaki lansmanına beni de davet etmişti. Orada bize hediye edilen ürünleri düzenli kullanmıştım. Ve etkinliği beni kendine hayran bırakmıştı. Ayrıca kullandığım tüm serumları yapı olarak da aşırı konforluydu. Bu göz kremi de beklentilerimi karşılamaktan öteye geçti. Kendisine aşık oldum. Mikrokapsüllenmiş retinol içeren formülü ve hava almayan ambalajı, ürünün etkinliğini korumasına yardımcı oluyor. Göz çevremi kurutmaktan uzak, tam bir nem bombası olarak tanımlayabileceğim bu krem, kırışıklıklar konusundaki çözüm vaadiyle dikkat çekiyor ve bu vaadini yerine getiriyor. Eğer retinollü bir göz kremi olduğu için göz çevremi kurutur mu endişeniz varsa bunu unutun. Bu harika nemlendiren ve yumuşatan bir ürün.

Özellikle iç kısımdaki kırışıklıkların azaltılması konusundaki başarısı, beni oldukça memnun etti. Egzama, alerji ve kuru cilt sorunlarım nedeniyle hassas bir göz çevrem var, ancak bu ürün bu sorunları etkili bir şekilde hedef alarak kırışıklıkları azalttı. Ürünün vaat ettiği sonuçları elde etmek, ödediğim her kuruşun karşılığını bulmama neden oldu. Elizabeth Arden Retinol Ceramide Line Erasing Eye Cream, rutinimde kalıcı bir yer edinerek, yeni ürünleri deneme arzumun ötesinde bir favori haline geldi.

Yazar

Yorum Yaz