Drunk Elephant T.L.C. Framboos Glycolic Night Serum

Drunk Elephant markasının ürünlerini çok merak ediyordum. Uçuk fiyatları, tatlı ambalajları, havası falan beni cezbediyordu. Her ürünü direkt tam boy almak yerine gidip setler almayı uygun buldum. Drunk Elephant T.L.C. Framboos Glycolic Night Serum mini boyu bir kaç setten çıkınca 19 ml kadar denemiş oldum. Zaten 30 ml ve 50 ml olarak satılıyor. Ben bu yazıyı yazarken 50 ml boyu 2400 tlye gelmiş bile. Muazzam bir fiyat. Aşırı pahalı.

Drunk Elephant T.L.C. Framboos Glycolic Night Serum

Drunk Elephant T.L.C. Framboos Glycolic Night Serum, tüm asitli ürünler gibi ölü deriyi temizlemeyi, cildi yenilemeyi, gözenekleri temizlemeyi, ince kırışıklıklara iyi gelmeyi vadediyor. Klasik kimyasal peeling vaatleri yani. Çeşitli asitlerle beraber yatıştırıcı içerikleri de içindde barındırıyor. Akşamları temiz cildime uygulayıp üstüne nemlendiricimi kullanarak tükettim.

Drunk Elephant T.L.C. Framboos Glycolic Night Serum ilk bir kaç gün karıncalanma yaptı. İlerleten günlerde sadece cildimde hassas bölgeler varsa az bi batma yaptı. 15 senedir rutinimde asitler var. Alışmamış nazik ciltler en azından her akşam kullanmasa iyi bence. Yine de çok kuvvetli gelmedi bana. Daha kuvvetlileri kullanmıştım ama daha kuvvetlisine gerek var mı bilemedim.

Peki Drunk Elephant T.L.C. Framboos Glycolic Night Serum vaatlerini yerine getirdi mi? Getirmedi desem yalan olur. Ama hakkında yazılan övgüleri hakeden bir ürün mü muaama. On kat daha ucuz ürünlerden de benim aynı etkiyi aldığım olmuştu. Şöyle en fazla, dağlar çatlasa 500 tl olsa hadi yine alayım. Ama bu fiyata tam boyunu almak bence delilik falan olmalı. O yüzden malesef kendisini önermiyorum.

Yazar

Yorum Yaz