Drunk Elephant Protini Polypeptide Cream

Drunk Elephant Protini Polypeptide Cream

Peptit içeren ürünlere olan zaafım her geçen gün artıyor. Drunk Elephant markasını merak ediyordum ama merak ettiğim her ürününü tam boy almak için oldukça zengin olmam gerekli. Hal böyle olunca setlerinden denemeye karar verdim. Drunk Elephant Protini Polypeptide Cream 15 ml olarak set içinde mevcuttu. Ben bu yazıyı yazarken bu kremin 50 ml ebatı 1500 tlye dayanmış bulunmakta. Bir nemlendirici için çok büyük bir fiyat. Üstelik ben bu fiyatı güçlü bir seruma bile verirken 10 kere düşünürüm. Bir nemlendiriciye bu parayı vermem için muazzam etki görmem lazım.

Drunk Elephant Protini Polypeptide Cream vaatleri nedir? Hemen Sephora’nın sitesine bağlıyorum sizi. Bu çığır açan protein nemlendirici, cilt tonu, dokusu ve sıkılığının görünümünde belirgin iyileşme için; sinyal peptitleri büyüme faktörleri ve destekleyici amino asitlerin eşi benzeri görülmemiş konsantrasyonunu ve cüce nilüferi birleştirir. Protini’nin tescilli formülü, neredeyse ilk uygulamadan itibaren cildi yenileyerek, daha genç ve canlanmış bir görünüm sağlar. Düzenli kullanımla çizgilerin, kırışıklıkların ve güneş hasarlarının belirtilerini azaltarak cildi daha güçlü ve nemli kılar.

Drunk Elephant Protini Polypeptide Cream jel krem arasında hafif bir yapıya sahip. Böyle sanki her cildin sevebileceği bir yapı. Konforlu bir şekilde kullanılır. Kuru ciltlere yazın yetebilir ama kışın bana az geldi zaman zaman. Yağlı ciltler bence kışın sevebilir ama yazın bi tık fazla gelebilir. Ya da az sürsünler. Sürünce bir anda o beyaz renk yok olmuyor. Masajla yedirdikçe tüm nemlendirici yüzde bir zaman sonra görünmez hale geliyor. En azından benim cildimde öyle oldu.

Drunk Elephant Protini Polypeptide Cream bence sadece zevkli bir nemlendirici. Daha fazlası yok. Vaatlerini asla görmedim. Okey tamam 15 ml kullandım. 50 ml kullansam olur diyebilirsiniz ama sanmıyorum. Zaten dekolteme dek sürdüğüm için neminin beni doyurmasını da isteyince 50 ml bana ancak 30 gün belki dayanır. Bu benim bütçem için çok gereksiz. Ben uzun süredir Siberian Wellness peptitli nemlendiricileri kullanıyorum. Aşırı derecede memnunum. Siberian Wellness bile bu kadar iyiyse Drunk Elephant peptitli nemlendirici kimbilir ne güzeldir diye düşünmüştüm. Yanılmışım. 6 kat daha ucuz olan nemlendirici beni çok daha mutlu ediyor. Her ürün deneyimimde Drunk Elephant gözümden hızla düşmeye devam ediyor.

Yazar

Yorum Yaz