Daylong Sensitive Sıvı Jel Güneş Kremi Spf30

Daylong Sensitive Sıvı Jel Güneş Kremi Spf30

Daylong markası çok uzun yıllardır güneş kremlerini kullandığım bir marka. Kendisine güvenirim. Bundan yıllar önce karşıma bir araştırma çıkmıştı. Piyasada tanınmış çok ünlü markaların bile güneş kremlerinin spf30 üstü çıkmadığını görmüştüm. Spf30 ile spf50 arasında yüzde 1 gibi bir koruma farklı olduğu için güneşin altında sere serpe yatmayacak isem spf30 tercih ediyorum. Yapıları daha da hafif oluyor genelde.

Daylong Sensitive Sıvı Jel Güneş Kreminin hem sprey hem klasik ambalajlarda satışı var. Ama sprey 150 ml ve daha ekonomik. Yapıları falan aynı zaten. Ben hep sprey alıyorum. Ama etrafa uçuşan sprey şeklinde ürün gelmiyor şişeden. Klasik tüpten sıkar gibi az az. Yapısı su gibi. Tam bir fluid.

Daylong Sensitive Sıvı Jel Güneş Kremi Spf30

Daylong Sensitive Sıvı Jel Güneş Kremi Spf30 incecik, su gibi bir yapıya sahip. Kuru cildimde yazın da yağlanma yapmıyor. Asla nemlendirmiyor. Altına hele kışın nemlendirici şart. Sürdüğünüz an kuruyan bir ürün. Başta parlak gibi duracak sanıyorsunuz ama anında kuruyor. Kuru ciltler kışın altına nemlendirici istiyor.

Daylong Sensitive Sıvı Jel Güneş Kremi Spf30 benim bir kaç senedir aldığım, çevreme çok sık önerdiğim, çok ama çok ucuz bir güneş kremi. Üstelik 150 ml ile kullan kullan bitmiyor.

Daylong Sensitive Sıvı Jel Güneş Kremi Spf30

Daylong Sensitive Sıvı Jel Güneş Kremi Spf30 göz çevresini yakıyor mu? Evet yakıyor. Şöyle ki göz çevresine sürmezseniz zaten hiç sorun yok. Göz çevresine sürünce de anında kuruyor. O nedenle gün içinde akarak gözlerimi yakmıyor. Ama gözlerimi ovalarsam evet diğer kremlere göre çok daha az olsa da bi rahatsızlık hissediyorum. Ama benim göz çevremi yakmayan tek göz kremi henüz olmadı. En yakmayan da ikinci şişede yakmaya başlıyor. İster tüpte, ister nerdeyse bidon boyutunda olan sprey şekliyle alın deneyin derim. Bence piyasanın en fiyat performans ürünü. 150 ml boyu 90 tl şu anda.

Yazar

Yorum Yaz