Kuru ve çok kuru ciltlere özel olarak formüle edilmiş bu harika günlük bakım kremi ile tanıştım ve kullanmaktan büyük keyif aldım. 🌸 İşte sizin için Cosmed Atopia‘nın benzersiz formülünden bazı detaylar:

🌿 Inca Omega Oil: Omega yağ asitleri ile zenginleştirilmiş bu özel içerik, çevresel faktörlerin cilde verdiği zararı azaltmaya yardımcı olurken, cildin nemini koruyarak gerginlik hissini hafifletiyor.

🌼 Syricalm™: Patentli içeriği, tahriş olmuş cildi yatıştırırken, gerginlik hissi kaynaklı rahatsızlık hissini azaltıyor ve kaşıntı hissine neden olan faktörleri gidermeye destek oluyor.

💧 Zinc PCA: Antibakteriyel özelliği ile cilt florasının dengesini koruyor ve cildin doğal nem faktörünü artırarak nem kapasitesini güçlendiriyor.

🌟 Niasinamid: Lipid sentezini destekleyerek yıpranmış cildin onarılmasına katkı sağlıyor.

Cosmed Atopia Protecting & Moisturizing Cream

Şahsen ben, bu ürünü büyük bir aşkla kullanıyorum. Hatta az önce 400 ml olanını sipariş verince, bu güzellik hakkında sizlere bir şeyler yazmalıyım dedim. Cosmed markasını yıllardır kullanıyorum ve onlara duyduğum güven, sadece sadık bir müşteri olmamdan değil, aynı zamanda markanın kendini sürekli geliştirmesi ve yenilikçi olmasıyla ilgili. Eğer bir gün hafif renkli yanak dudak ürünleri falan üretirlerse, ben ilk sıradan alırım. Cosmed‘in bakım yapan renkli kozmetikleri, kesinlikle kendi zengin ürün yelpazesine çok yakışır.

Bu nemlendiriciyi kullanmaya başladığım ilk günlerde, cildim ve bu ürün birbirine alışmaz gibi hissettirdi. Ancak zamanla, cildimi adeta saran bu kremi sevdim. Bulut gibi yumuşacık kremlerden değil. Varlığını hissettiriyor. İlk zamanlar size yapısı farklı gelebilir yoğun kıvamlı olduğu için. Nem kaybını önleyen dokusu, cildimi kusursuzca sarıyor. Bir temennim olsa parfümsüz olmasını da dileyebilirdim. 40 ml olanı çantam için ideal, ancak 400 ml dev boyu gerçekten ailece kullanılabilecek bir hazine. Siz de bu eşsiz deneyimi yaşamalısınız!

Yazar

Yorum Yaz