Caudalie Resveratrol Lift Firming Eye Gel Cream aslında 15 ml bir gramaja sahip. Ama ben 5 ml deneme boyuna sahibim. Dibine kadar yedim bitirdim ürünü. Aslında aylar boyu kullanımla pek çok etkisi hakkında konuşmam daha iyi olurdu. Ama elimdeki ile yetinin bu sefer.

Caudalie Resveratrol Lift Firming Eye Gel Cream


Caudalie Resveratrol Lift Firming Eye Gel Cream şu an itibariyle 500 tl fiyata sahip. İndirimde 400 tl civarına düştüğü oluyor. Cidden çok ama çok pahalı. Neyse önce vaatlerinden söz edelim.
Göz kremimiz her göz kremi gibi pürüzsüz, daha genç bir görünüm vadediyor. Caudalie’nin patentli resveratrol, hyaluronik asit ve vegan kolajen kompleksini kullanan göz kremi, yoğun nemlendirme sağlarken, gençleşmiş bir görünüm için kaz ayaklarının ve kırışıklıkların görünümünü yumuşatmaya yardımcı olan dolgun bir etki sağlar. Kinoa özü şişkinliği azaltmaya yardımcı olur, peptitler cildi sıkılaştırmaya çalışır ve biyo-polimerler daha parlak, daha genç görünen bir bakım sağlar.
Ben mini boy kullandığım için vaatleri hakkında çok detaylı test edemedim. Ürünün verdiği nem, göz çevreme pek yetmiyordu. Bol kullanmak zorunda kaldım ve çok hızlı tükendi. Bol kullandığım için belki de biraz yapış yapışlık hissettim ama kayda değecek bir durum da değildi. Sabaha nemli göz çevresi ile de uyanmadım yani. Rahatsız eden yoğun kokulu göz kremlerinden gına gelmişti iyi geldi bu konuda. Hassas göz çevremi kudurtmadı. Şişliğe iyi geldiği yazıyordu ama göz çevreme düzenli yaptığım bir maske vardı. O şişliğimi inanılmaz iyi alıyor. O konuda test edemedim. Sanki göz altımı daha pürüzsüz ve dolgun gösterdi. Kesinlikle bir dirilik farkettim.

Caudalie Resveratrol Lift Firming Eye Gel Cream sanki 50 yaş için yetersiz ama 30 lu yaşlar için ayarında bir ürün. Kırışıklıklara iyi gelir mi bilmiyorum ama kullandığım sürece sanki bir efekt gibi daha sıkı, aydınlık ve doğal bir görüntüye sahip oldum. Büyük bir indirime denk gelirsem tam boyunu alırım. Verdiği nem yetmediği halde göz çevreme iyi geldiğinş kesinlikle hissettim

Yazar

Yorum Yaz