By Wishtrend – Vitamin 75 Maximizing Cream

By Wishtrend – Vitamin 75 Maximizing Cream

Yaptığım alışverişlerden elime bu kremin 15 ml kadar deneme boyu geçti. Aslında ben kağıt testerları sevmiyorum. Meraktan bi açtım. O kadar hoşuma gitti ki. Tüm testerları yalayıp yuttum. Peki ürünün vaatleri nedir? Direkt siteden size aktarıyorum. 

› Anti-aging etkili, cildi nemlendirme
› Yapışkanlık hissi bırakmadan hızlı emilme
› Cildi güçlendirmeyi destekleme
› Cildin esnekliğini kaybetmesini önleme

 

By Wishtrend – Vitamin 75 Maximizing Cream normal su yerine %75 vitamin ağacı suyu içeriyormuş. Böylece cildi yatıştırıp rahatlatıyormuş. Marka kendi C vitamini serumu ile kullanılmasını öneriyor. Ben kendi ürünlerimle kullandım.

By Wishtrend – Vitamin 75 Maximizing Cream tüm cilt tiplerine uygunmuş ve genel olaral harika yorumlar almış. Beğenmeyen yok diyebilirim. Zaten büyük vaatleri yok. Bir nemlendirici ne yapması gerekiyorsa onu yapıyor diyebiliriz. Ben zaten nemlendiricilerden fazlasını beklemiyorum. Serumlar boşuna mı var. Fazlasını serumlar yapsın.

By Wishtrend – Vitamin 75 Maximizing Cream inanılmaz zevkle kullandığım harika bir ürün oldu. Aldığı yorumlar asla abartı değil. Tek kelime ile cildim bu ürüne bayıldı. Rahatlatıyor, güzel bir his veriyor, üstüne makyaj nefis duruyor, muhteşem nemlendiriyor. Nemlendirirken bunaltma, sivilce, kusma yapmadı. Elimde onlarca yedekte nemlendirici varken tadı damağımda kaldı ve tam boyunu almak istedim. Ancak 50 ml nemlendirici 400 TL üzerinde bir fiyat olunca acelesi yok dedim. Belki cazip bir kampanyada alırım ama elim nemlendirici dolu. Üstelik günde 1,5 ml nemlendiriciden fazlasını kullanıyorum. Dekolteme de kullanıyorum. Bana 1 ay ancak yetecek. Acelesi yok deyip almadım. EE malum nemlendirmeden fazlasını da yapmıyor. Elimdekiler bitince yeniden alacağım, kullanması çok zevkli, cildimi aşırı rahatlatan bir ürün oldu. Fiyatı cazip olsa benden 100 puan alırdı ama gıcıklığına 75 puan veriyorum kendisine. O fiyatı da haketmiyor bence.

Yazar

Yorum Yaz