By Wishtrend – Pro-Biome Balance Cream

Cilt bariyerini onarmayı vadeden bu ürünü tam boy olarak kullanmadım. Elimde bolca 1,5 ml boy olarak testerı vardı. Testerları düzenlerken farkettim ve düzenli olarak kullanma kararı aldım.

Öne çıkan özellikler

› Yoğun besleyici, seçkin içerikler

› Cilt bariyerini yenileme & dengeleme

› Yatıştırma ve güçlendirme

› Hassasiyet belirtilerini giderme

› Akneleri yatıştırma, bağışıklığı arttırma

By Wishtrend – Pro-Biome Balance Cream

By Wishtrend – Pro-Biome Balance Cream yukarda yazdığım vaatlere sahip. Jel-krem arası çok hafif bir yapısı var. Cildimi nemlendirmeyeceğini düşünmüştüm. Yanılmışım. İyi bir performans sağladı. Hakkında nerdeyse kötü yorum yok. Kullananlar memnun ve ne vadediyorsa onu gerçekleştirdiğini belirtiyorlar. Genel kullanıcı yorumlarından farklı bir yorumum olmayacak. Kesinlikle her cilt tipinin zevkle kullanacağını düşünüyorum. Cilt zevkle emiyor, çok konforlu. Asla ağır, yağlı, yapış yapış bir his yok. Cildi yatıştırıyor. Nemlendirmesi, rahatlatması oldukça başarılı. Karla mücadele eden kuru cildime yetmediği bir kaç gün oldu. Hyaluronic asitle desteklemeye çalıştım. Günü kurtardı. Kızaran cildimi sakinleştirdi. Bazı ürünler bir süre sivilce yapabiliyor. Kesinlikle öyle bir durum da olmadı.

By Wishtrend – Pro-Biome Balance Creamin kötü özelliği yok mu peki. Var. 1,5 ml testerların 1 tanesi sadece yüzüme yetiyordu. Dekolte ve boyun için 1 adet daha açıyordum. Hadi tester poşetin içinde yarım ml kalsın, çıkaramamış olayım. Sabah 2 ml, akşam 2 ml derken günde 4 ml tüm yüz, boyun ve dekoltem için kullanıyordum. 50 ml tam boy ürün hemencecik bitermiş cildimde. Hadi şartları zorlayalım, dekolteye sürmeyelim. 😂 Sanırım 50 ml ürünü sadece yüz ve boyunda 30 günde bitirirdim ben. 😂 Ve şu an güncel fiyatı 415 Tl. Doğrusu dikkatimi çeken, merak ettiğim bir ürün değildi. Muhtemelen tam boyunu vaatlerini okuyup almazdım. Testerlar ile deneme imkanı bulmak beni mutlu etti. Kullandığım süre boyunca büyük zevk aldım. Cildim sanki kuvvetlendi ve rahatladı. Yüzde elli gibi bir indirimde denk gelirsem alırım. Çok konforlu ve güzel bir ürün bence.

Yazar

Yorum Yaz