Biotherm Cera Repair Barrier Cream

Bariyer onarıcı kremlere evimde her zaman yer vermişimdir. Kızarık yüzlü, çabuk tahriş olan bir cildim var. Bu ürünün bende tam boyu yoktu. Markanın bir kaç ürününü sevince şans vermek istedim ama fiyatı ciddi derecede pahalı geldi. 52 Euro ülkemiz için büyük bir fiyat artık. Elime biraz testeri geçince değerlendirmek istedim. 2 hafta kadar kullanmama yetti. O nedenle bu yorumlarım 2 haftalık kullanımla oluşan fikirlerim olacaktır.

Biotherm Cera Repair Barrier Cream

Biotherm Cera Repair Barrier Cream, daha güçlü ve rahatlamış bir cilt vadediyor. Seramid içeriyor. Ve genelde seramid içeren ürünleri hassas ciltler sever di mi. Ama yok benim cildim pek sevmiyor. Hatta ünlü seramid içeren ürünler bende kusma ve yağ bezesi yaptı genelde. Cildi çevresel saldırılara karşı koruyan antioksidan içeren bir ürün ayrıca.

Biotherm Cera Repair Barrier Cream, alışık olduğum diğer bariyer onarıcı kremlere göre çok daha ince yapıda. Genelde daha kıvamlı ve iyi nem veren ürünler kullanmıştım bariyer konusunda. O nedenle ilk sürdüğümde tam boyunu almaktan kurtuldum. Ürün çöp diye aklımdan geçirdim. Ancak büyük yanılmışım. Bu incecik ürüne cildim bayıldı. Üstelik yağ bezesi falan yapmadı. Cildim hiç kusmadı. Ama üstüne ben nemlendirici kullanma ihtiyacı hissettim. Cildimi rahatlattı, kızarıklıklarımı aldı, incecik yapısıyla diğer cilt ürünlerimle kombinlemesi çok rahattı. Ufak tefek tahrişlerim oldu bu süre zarfında anında yok etti. Allahın cezasını çok sevdim. Ve şimdi tam boy satın almak için deliriyorum. Karşınıza çıkarsa ve bütçenizi zorlamazsa bence seversiniz. Almaya çok değer bir ürün.

Yazar

Yorum Yaz