Belif Moisturizing Eye Bomb

Belif markası ile yıllar önce tanıştığımda mavili ambalajları, bol nem vadetmeleri ile çok dikkatimi çekmişti ve bir setini satın almıştım. Ondan sonra denk geldikçe setler şeklinde bolca aldım ve dönem dönem yaz aylarında rutinimde yer ettiler.

Belif Moisturizing Eye Bomb

Belif Moisturizing Eye Bomb verdiği nem vaadi ile meşhur ve yorumlarında da öne çıkan etkisi verdiği nem. Yarı jel yarı kremsi bir yapıya sahip. 5 ml olan kutusunu ekranda görüyorsunuz. Çünkü bu da setten çıkan boyuydu. Ama normalde böyle küçük değil. Göz kremlerinde 15 ml klasik boy olduğu için aslında 5 ml de uzun süre yetiyor. Ki ben bu mini boylardan kaç tane bitirdim bilmiyorum.

Göz kremlerinden ne bekliyorsunuz bilmiyorum. Morluklar, şişlikler gibi vaatlere artık kanmadığım için nem versin yeter gözüyle bakıyorum. Hatta artık sadece yüz kremimi kullancam desem de deneme aşkım yüzünden yine gidip göz kremlerine para basıyorum. Bunlar hep bütçeye zarar.

Belif Moisturizing Eye Bomb iyi nem veriyor. Bu konuda iyi ama bu sene kış ayında cidden göz altlarım çatladı ve bana yetmedi. Daha kuvvetli bir ürün aradım. Siberian Wellness göz kremimin kucağına attım kendimi mesela. Kaç senedir kullanırım ve verdiği nemi çok severim. Bu sene yazın çok iyiydik ama kışın yetmedi. Lüks ürünlere zaafım olduğu için güzel indirimlerde yakalasam yine alır kullanırım. Ama yeniden gidip mağazadan almam. Ben bu yazıyı yazarken fiyatı 569 tl idi. Giderek de artar. 43 tl olan ürün bundan da iyi ihtiyacımı gideriyor ise deli miyim divane miyim yani niye gidip uçuk bir fiyata alayım. Asla satıldığı fiyatı bence haketmiyor. Ha şöyle güzel bir set içinde yakalarsanız kullanın ama kullanmazsanız da çok şey kaçırmazsınız.

Yazar

Yorum Yaz