Barulab Expert Repair Salve Cream

Bariyer Onarıcı Krem

Biz hassas, kızarık ciltler için bariyer onarıcı ürünlerin değerini paha biçilemez. O kadar çok deniyorum ki yıllardır. Bazıları fos çıkıyor, bazıları harika. Aslında sevdiklerimle devam edebilirim ama merak işte.

Ül

Barulab Salve Cream 30 ml ve ben bu yazıyı yazarken 445 tl. Bu çok pahalı bir ürün bence. Üstelik sadece 30 ml. Zaten daha ekonomik fiyatlara, bariyerime iyi gelen kocaman gramajda ürün varken bunu satın almak delilik. Merakım var ama tam boy almadım. Çünküüü elime avuç avuç testeri geçti. Tam boyundan bile daha çok. Şanslı kadınım.

Öne çıkan özellikler;

› Bu krem, kırmızı lekeleri, kaşıntıyı ve kuruluğu yatıştırmaya yardımcı DEFINCIL-PLUS içerir.

› Cilt bariyerindeki hasarı onarma

› Cildi zararlı çevresel etkilerden koruma

Barulab bariyer onarıcı krem yapı olarak nasıl desem cilt üzerinde bir bariyer oluşturan kremler gibi. Hani süreyim, cildim su gibi emsin, yumuşasın değil. Benim cildimin üstünde bir katman olarak onu hissediyorum. Baz gibi mesela. Bu bazı kişiler için rahatsız edici olabilir. Ama bu sayede nem kaybımı önledi bence. Kuru ciltliler sevecektir. Ama cildime sürünce hep beyaz beyaz kalıyor. Elimle o beyazlıkları yedirmeye çalıştım hep. Gece kremi olarak kullandığım için çok takmadım bu kısmını.

Barulab Salve Kremi sevip sevmeme konusunda kararsız kaldım. Pul pul dökülme gibi sorunları azaltıyor. Cildi gece boyu koruyup nem kaybını engelliyor, günlük kullanım için fazla yoğun gelebilir, arada sırada kullanmak sanki daha mantıklı. Çünkü bunu kullanınca harika başka ürünlerimden mahrum kalıyorum. Fiyatı gereksiz pahalı. Ialuset krem bundan daha ucuz ve 100 gr. Bu ürüne bin basar bariyer konusunda. 5 senedir favorilerimden. Hal böyle olunca bilemedim yani. Benim için almaya değer bir ürün gibi gelmedi sanki. Aslında vaatlerini yapıyor ama daha ekonomik alternatifler var. Yapısı da aşırı konforlu sayılmaz. Sıcak havalarda çekilmez hatta.

Yazar

Yorum Yaz