Avon Care Sun+ Shine Güneş Kremi

Merhaba arkadaşlar, her geçen gün güneş kreminin önemini daha çok anlıyoruz. Cilt kanseri, lekeler, kırışıklık, siyah nokta gibi pek çok sorunun önüne geçmek için çok önemli güneş kremi. Tabi doğru kullanmak şartı ile.

Avon Care Sun+ Shine Güneş Kremi ile nasıl tanıştım? Israrla takipçilerim uygun fiyatlı güneş kremi soruyordu. Ben de sırayla bulduğum ucuz güneş kremlerini deneme kararı aldım. İçerik analizini ise takipçilerime bıraktım. Neden mi? İçerik konusu çok tartışmaya açık. Mesela ben üründe paraben olmasını dert etmiyorum ama bir başkası asla kullanmak istemiyor. Herkesin her filtreye bakış açısı farklı olabiliyor. Kimyasal filtreler yüzümde ısınmaya sebep olabildiği için ben fiziksel filtreciyimdir. Ama büyük bir kesim de beyazlık bıraktığı için sevmeyebiliyor. Sebepler böyle uzar da gider yani. 😂

Avon Care Sun+ Shine Güneş Kremi indirimde 25 liraya aldım. Yapısı fena değil. 2 parmak kuralına göre kullanıma uygun. Başlangıçta sürerken korkabilirsiniz ama yüzde duruşu bir kaç dakika içinde iyi. 2 parmak kuralına göre kullanmayacaksanız parlama yapmayan bir ürün ama şu başımızın belası 2 parmak kuralı ile mat duran güneş kremi bulmak çok zor.

Ürünü ne zaman sürsem cildimde yanma yaptı. Cildimi kızarttı. Üstelik gün içinde yüzümde yanma da yapıyor. O nedenle artık denemeyi bıraktım. Ve yeniden alacağım bir ürün de değil. Seveni çok biliyorum ama benim tercihim olmayacak.

Avon Care Sun+ Shine Güneş Kremi cildimde kötü sonuçlar yaratınca mecbur denemeyi kestim. Bu nedenle uzun saatler güneş altında deneyemedim. Size bu konudaki performansını, güneşten koruyuculuğunu anlatamadığım için üzgünüm.

Yazar

Yorum Yaz