Avene A-OXitive Eye Contour Cream

Avene A-OXitive Eye Contour Cream

Yaş kemale erdikçe göz çevremiz için daha etkili ürünler arıyoruz. Mesela retinollü göz kremleri arayışı başlıyor. A-OXitive Eye Contour Cream, retinollğ göz kremi denince pek çok kişinin aklına geliyor. Retinaldehit içeren bu göz kremi oldukça popüler. Bana da denemek, sizlerle paylaşmak düştü.

Avene A-OXitive Eye Contour Cream pompalı ve 15 ml şişede. 15 ml ama nedense çok bereketli. Bitmiyor mübarek. Azıcık ürün bile oldukça iyi nem veriyor. Sanırım bu nedenle uzun süre bitmiyor.

Avene A-OXitive Eye Contour Cream

Avene A-OXitive Eye Contour Creamin vaatleri belli. Her göz kremi ile aynı diyeyim, siz anlayın. Yorgunluk izlerini gidermek, cilt rengini düzenlemek, cilt dokusunu düzeltmek, ışıltı kaybını gidermek, ince kırışıklıkları yumuşatmak. Şaşırmadınız değil mi? Başka vaadi olan göz kremi görmediğinize eminim. 😂

Avene retinollü göz kremi kullanan biri olarak artık kendi görüşlerimi aktarmak vakti geldi. Yumuşacık bir ürün. Hemen emiliyor. Yapısı çok konforlu. Yağ bezesi asla ama asla yapmadı. Gece sürülmesini öneren kaynaklar var ama gece gündüz kullanılır diyen de var. Ben gece kullandım. Göz çevremi yumuşak yaptı. Çok iyi nemlendirdi. Çoğu zaman sabaha yumuşacık göz çevresi ile sabaha uyandım. Çok nadiren nemi yetmedi. Egzamamdan kaynaklı kabuklanmaları da yumuşattı. Gözümün iç kısımları çok kuru olur. Onları düzeltti. Kuruluktan kaynaklı kırışıklık için okey ama yerleşmiş ve eski kırışıklıklar için daha güçlü ürünlere geçicem. Bence ilk kırışıklıklardan muzdarip 20-30 yaş arası için oldukça ideal. O arkadaşlar içi rahat tercih edebilir.

Yazar

Yorum Yaz