Wet n Wild Tinted Hydrator

Wet n Wild Tinted Hydrator

Renkli kozmetikte en zorlandığım mevzulardan biri ten ürünleri. Cildim çoğu fondoten, bb krem, renkli nemlendirici ile anlaşamıyor malesef. Özellikle drugstore ürünlerde beni tatmin eden ürün bulamıyorum desem yeridir. Ya çok kuru geliyor yüzüme, ya çok koyu geliyor. Bu nedenle yıllardır uygun fiyatlı ürün denemeyi bıraktım desem yeridir. Renkler konusunda da highendler beni daha çok memnun ediyor.

Wet n Wild Tinted Hydrator

Wet n Wild Tinted Hydrator bir nevi renkli nemlendirici tadında. Mağazada uygun fiyata görünce, üzerinde tinted hydrator yazınca almadan edemedim. Malesef en açık light medium rengini buldum. Yazın renk beni çok zorlamadı ama kışın da elim pek gitmedi. Yapısı ile ile hiç sıkıntım olmadı hem yaz hem kış. Tek sorun renk. Keşke daha açık renkleri de olsa. Sanırım çok büyük aşkla kullanırım o zaman.

Wet n Wild Tinted Hydrator

Wet n Wild Tinted Hydrator hafif bir kapatıcılık sağlıyor. Genelde kuru olan cildimi çok daha kuru göstermiyor. Yapısı Mac Face and Body fondoteni andırıyor ama daha kapatıcı. Gratis’in sitesinde fair ve lighr renginin olduğunu gördüm. Kesinlikle satın alacağım. Şu an Gratis satış fiyatı 41,25 tl. Adeta ilaç gibi fiyat. Hemen herkesin memnun kalacağı, Gratis’in ülkemize harika bir hediyesi olduğunu düşünüyorum. Aylarca her koşulda denemeden yazısını yazmadığım için çoktan ürünü görmüşsünüzdür. Size ilk tanıtanlardan olmak için hikayelerde göstermiştim ama son cümlelerim için bu zamana dek kullanmak zorundaydım. Kesinlikle deneyin diyeceğim, harika bir ürün bence. Kalıcılık olarak muazzam gelmedi bana ama en pahalı ürünler dahi cildimde ancak bu kadar kalıcılık gösteriyor zaten. Kesinlikle pahalı ürünleri aratmayan bir performansa sahip.

Wet n Wild Tinted Hydrator
Yazar

Yorum Yaz