Rare Beauty‘nin “Kind Words Liner” kaleminden bahsetmek istiyorum. Benim aldığım setten çıkan renk “Patient,” ve bu renk sanırım sete özel bir ton. Sitede tam boyunu bulamadım, bu yüzden özel bir seçenek gibi görünüyor.

Rare Beauty Kind Words Liner Patient

Bu kalemde beni etkileyen özelliklerden biri, rengi, yapısı ve kullanım kolaylığı oldu. Kalemi çevirerek açmak pratik ve sürerken dudaklarıma rahatça dağılıyor. Yapısı yumuşak, ancak aynı zamanda da dengeli. Ne çok sert, ne de hemen dağılan bir yapısı var. Bazı kalemler yumuşacık olur ve hemen ufalanır. Öyle değil, kremsi ve konforlu.

Rare Beauty Kind Words Liner Patient

Patient” rengini çok beğendim, kendime yakıştırdım. Kahve tonlarındaki bu renk benim tarzıma çok uygun. Ancak, bir eksisi var ki o da kalıcılığı ve hemen bitmesi. Maalesef, bu kalemde kalıcılık beklediğimden daha düşük. Flormar dudak kalemlerinin bile daha kalıcı olduğunu söyleyebilirim.

Rare Beauty Kind Words Liner Patient

Yine de, “Patient” rengini çok sevdiğim için bu kalemi severek kullanıyorum. Ancak, ilerleyen dönemlerde farklı renklere şans vermeyi düşünmüyorum, çünkü kalıcılığı benim için önemli bir kriter. Rare Beauty‘nin diğer dudak kalemlerini denemeyi düşünüyorsanız, kalıcılık konusunu göz önünde bulundurmanız önemli olabilir.

Yazar

Yorum Yaz