Paula’s Choice Resist Anti-Aging 5% AHA Exfoliant

Paula’s Choice Resist Anti-Aging 5% AHA Exfoliant

Ürünün vaatleri;

günlük kullanıma uygun olması, cildi pürüzsüzleştirmesi, cilt tonunu düzgünleştirmesi, cildin daha sıkı görünmesine yardımcı olma, parlak bir cilt, serbest radikallere karşı savaşma. Paula’s Choice, ürünü daha çok normal ve kuru cilde öneriyor. Ben de kuru ciltli olduğum için iyi bir deneğim bence. İnce çizgi şikayetim var, cilt tonumda büyük değil hafif bir düzelmeye ihtiyacım var, yaşım nedeniyle artık sıkılık endişesi de yaşıyorum. Bu şikayetlerime ne derece fayda sağlayacağını ben de merak ediyordum.

Paula’s Choice Resist Anti-Aging 5% AHA Exfoliant

Şahsi deneyimlerim;

Paula’s Choice Resist Anti-Aging 5% AHA Exfoliant, hassas ve kuru cildimde yanma, batma ve sivilceye sebep olmadı. Ben zaten alışkınım kimyasal peelinglere. Alışık olmayan ciltler belki başta biraz karıncalanabilir. Ama yine endişe duyurtacak bir ürün değil. Gayet nazik bir ürün olduğunu düşünüyorum. Krem yapıda bir ürün. Somon rengi gibi bir renge sahip. Ama yüze bir renk vermiyor. Ben kullanırken çoğu zaman nemlendirici ile desteklemedim. Bunu bilerek yaptım. Çünkü sürdüğünüz zaman nem verici bir his sağlıyordu bana. Ürünün vaatleri arasında nemlendirmek de var. Ama bir süre sonra burun çevremde kuruluk hissettim. Belki bazı kişilerde nemlendirici ile desteklemek gerekebilir. Ürünü cilt emsin, sonra sürün nemlendiriciyi bence. Onun dışında yapısının son derece konforlu olduğunu düşünüyorum.

Paula’s Choice Resist Anti-Aging 5% AHA Exfoliant

Yeniden alır mıyım?

Paula’s Choice Resist Anti-Aging 5% AHA Exfoliant benim aşırı beğendiğim bir ürün oldu. Kesinlikle ne vadetti ise ben cildimde gözlemledim. Yurtdışında satıldığı fiyatlarla ülkemizde de satılırsa saniye düşünmem yeniden alırım. Benim için parasını hakediyor. Büyük ihtiyaçlarınız varsa biraz daha kuvvetli bir ürün tercih edebilirsiniz. Ancak bu ürün benim ihtiyaçlarımı çok güzel karşıladı.

Yazar

Yorum Yaz