Merhaba arkadaşlar, şu sıralar saçlarımla kafayı bozmuş haldeyim. Her bulduğum üründen medet umuyorum. Pantene 3 Minute Saç Kremi de denemek istedim. İndirimlerden birinde ben de kaptım bu saç kremini. Aslında Pantene Ürünleri ile aram pek iyi değildir ama internette bu ürünle ilgili güzel yorumlar okumuştum. Tabii merakımın da etkisi ile aldım gitti. Zaten çok da pahalı değildi. İndirimde 10 Lira gibi bir fiyata satın aldığımı hatırlıyorum. Popüler makyaj bloglarındaki bu ürünü ben de merak ettim.

pantene 3 minute saç kremi
pantene 3 minute saç kremi

Öncelikle kendi saç yapımdan söz edeyim.

Kızıl saçtan bal köpüğüne geçebilmek için milyon işlemden geçmiş, aşırı yıpranmış, sertleşmiş, ince telli, birbirine çabuk dolanan saçlarım var. Hal böyle olunca da memnun etmesi zor saçlara sahip olduğumu söylememe gerek yoktur. Ama söylemiş oldum bile. Pantene 3 minute saç kremi beni mutlu edecek mi merak içindeydim.

Yapısı:

Klasik Pantene kokusuna sahip, çok yapış yapış olmayan, kremsi bir yapı. Yani klasik saç kremlerinden pek farkı yok bence. Hemen bitebilecek bir gramaja sahip ve hemen bitti de. O nedenle çok da ucuz diyebilecek bir ürün değil. Saçlarım bu ürünü kullanırken uzundu. O nedenle malesef pantene 3 minute saç kremi ben de oldukça çabuk tükendi.

pantene 3 minute saç kremi
pantene 3 minute saç kremi

Düşüncelerim:

Evet evet biliyorum. Çok seveni var bu maskenin. Ama malesef benim saçlarımda zerre işe yaramadı. Kullandığım en boş beleş ürünlerden biri oldu. Hemen bitmesi işime geldi. Çünkü bitmese bitirmek için uğraşacaktım ve saçlarım yumuşacık yapacak bir ürüne hasret kalacaktı. Kendisini bir daha asla almam sanırım. Normalde pek çok saç kremi 1 dakikada yumuşacık yapar saçlarımı. Bu 3 dakikada zerre işe yaramadı. Saçlarım hala hep sertti. Durularken, kuruturken hiç bir anda etkisini hissetmedim. Benim saçlarım için çok zayıf kalmış bir ürün bence.

Yazar

Yorum Yaz