Maybelline Lash Sensational Maskara

Merhaba arkadaşlar, makyaj blogumda hemen her maskara yazımda kirpiklerimden şikayet etmişimdir. Malesef az, seyrek, soluk renkli ve herşeyden kötüsü aşağı bakan inatçı ötesi kirpiklerim var. Herhangi bir maskaranın kirpiklerimi kaldırması ve kıvrık tutması pek mümkün olmuyor malesef. Kirpik kıvırıcısız makyaj benim için düşünülemez.  Maybelline Lash Sensational Maskara o kadar çok övülünce hemen satın almıştım ama hemen  yazmadım yazısını.

Maybelline Lash Sensational Maskara
Maybelline Lash Sensational Maskara

Neden mi yazmadım? Tembellikten. 😂 (Güncelleme: Yazmadım sanıyorum ama yazmışım bile ilk versiyonunu:) Okumak isterseniz Maybelline Lash Sensational Maskara yorumu) Ama iyi oldu. Maskaranın diğer versiyonlarını da çıkar çıkmaz satın aldım. Böylece sizinle de paylaşabilir ve karşılaştırabilirdim bu çeşitleri. Maybelline Lash Sensational Maskara, Maybelline Lash Sensational Maskara Intense Black, Maybelline Lash Sensational Maskara Waterproof. Kirpiklerim çok düz ve inatçı olduğu için genelde waterproof maskara tercih ediyorum. Genelde değil daima. 😩 Çünkü kirpikler henüz inmeden, yere düşmeden formülü sayesinde kuruyorlar ve kirpikler daha kıvrık kalıyor.

Maybelline Lash Sensational Maskara
Maybelline Lash Sensational Maskara

Maybelline Lash Sensational Maskara ilk çıktığında kıvrık tutma konusunda başarılı olduğunu duydum ve hemen satın aldım. Daha sonra Maybelline Lash Sensational Maskara Intense Black daha yoğun siyah olduğu için ona şans vermek istedim. Nedense onun daha kıvrık tutacağını düşündüm. En sonunda asıl gelmesini istediğim Maybelline Lash Sensational Maskara Waterproof geldi. Hepsinin fırçası aynı. Hiç bir fark yok. 

Maybelline Lash Sensational Maskara
Maybelline Lash Sensational Maskara

Hepsinin kirpiklerimde duruşu da aynı. Fark kıvrık tutma sürelerinde. Maybelline Lash Sensational Maskara anında düşürürken Maybelline Lash Sensational Maskara Waterproof günboyu kıvrık tutuyor. Yanlışlıkla kirpiklerimi kirpik kıvırıcıya kıstırıp kaptırdığım için (evet çok canım yandı) çok daha hacimsiz ve cılız bir görüntü görüyorsunuz. Verdiği hacmi sevdim. Size uygun sürme şeklini de kaparsanız kirpiklerinizi yapıştırmaz diye düşünüyorum. Herkesin kirpik yapısı çok farklı, o nedenle muhakkak deneyin derim. Ama halihazırda Maybelline Lash Sensational Maskara sevdiğiniz bir ürünse  diğer çeşitleri de sizi memnun edecektir tahminimce. Elbette suya dayanıklı versiyonu biraz daha zor çıkıyor. Ama ben alışkınım. Çift fazlı temizleyicileri pamukla, ya da makyaj temizleme yağlarını ellerimle kirpiklerim üzerinde bir kaç saniye bekletince kolaylıkla çıkıyor. Kısaca ben bu seriyi sevdim. Devamlı gelen zamlar nedeni ile fiyatları da devamlı değişsede şimdilik indirimler falan derken 20 Lira civarına satın alınabilen bir maskara. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe