Maybelline Lash Sensational Maskara

Merhaba arkadaşlar, ülkemizde satılmazken bile gayet meşhur olan Maybelline Lash Sensational Maskara benim de dikkatimi çekmişti. O yüzden bulunduğum şehirde satılmamasına rağmen ettim ettim aldırdım bu maskarayı. 😉 Evet taktım mı takıyorum. O merak giderilecek arkadaş.

makyaj bloglari
Maybelline Lash Sensational Maskara

Pek çok  güzellik blogunda  Maybelline Lash Sensational Maskara anlatıldı. Aslında bayağı geç kaldım ama illa bitene dek, kuruyana dek kullanacağım. Maskara ambalaj olarak, sanırım metali andıran pembe renginden kaynaklı diğer kardeşlerine göre daha şık görünüyor. Pembenin bu derece tatlı bir tonuna elbette bir kadın olarak hayır diyemezdim. 🙂
Diyemedim zaten …

guzellik bloglari
Maybelline Lash Sensational Maskara
Maybelline Lash Sensational Maskara plastik fırçaya sahip. Ben plastik fırçaları, kirpikleri daha iyi ayırdığını düşündüğüm için daha çok seviyorum. Bu populer maskaranın hafif eğimli fırçası olduğunu görünce kıvrıklık konusunda da beni tatmin edeceğini düşündüm.
Bu maskarayı çok seven olduğu gibi hiç sevmeyenler de bir hayli fazla. Şikayetçi olanlar kirpikleri yapıştırmasından dem vuruyor.

makyaj bloglari
Maybelline Lash Sensational Maskara

Peki ben ne düşünüyorum Maybelline Lash Sensational Maskara hakkında? Aslında hala kendisi hakkında tam olarak ne düşündüğümü bilemiyorum. 😉 Bazen çok seviyorum bazense hiç sevemiyorum. Bazen güzelce kaldırıyor bazense iyice yere düşürüyor. Ama az ya da çok her seferinde biraz yapıştırıyor. Az yapıştırdığı zamanlar hoşuma gidiyor duruşu.

Yorum

  Yorum Yap

  E-Posta Adresinizi Yazın

  Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

  Hürriyet Yazar Cafe
  Bumerang - Yazarkafe
  Bumerang
  Bumerang - Yazarkafe