Her ten ürününe elimde tuzla koştuğum için bu arkadaşa da koştum tabi. Vaatlerini bilmeyen yok. Beni kudurttu vaatleri. Suçsuzum. İndirim falan beklemeden saldırdım aldım. Sonra çok düştü fiyatı. Ürüne gıcık oldum.

Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten

Maybelline Instant Perfector Glow Fondöten, fondöten olarak geçse de daha çok bir baz, bir aydınlatıcı gibi. Bu arada elime aldığımda kocaman gibi geldi. Ama bir kaç denemede bile ürünü yarılamış oldum. Yani hızlı bitiyor bence. Ben zaten tüm cildime sürerek denedim daha çok.

En açık rengini almama rağmen. Hala koyu kaçtı cildime. Yazın daha iyi olacaktır bana. Kapatıcılık yok gibi. Azıcık belki bi renk bütünlüyor. Belli belirsiz. Sizin için kapatıcılık önemli ise, kapatıcı değiş diye ürüne saydıracaksanız almayın. Aslında ben ne zaman sürsem iltifat aldım. Cildinde ne var. Harika görünüyorsun falan dediler. Ancak ürünü ben pek sevemedim. Yani sabitlenmedi, üstüne bişe sürsem kaydı falan. Ben anlaşadım. İstediğim konforu elde edemedim. Yeniden alacağımı sanmıyorum açıkcası. Yani yapısını sevsem bile rengi yüzünden de zaten yine almazdım. Sürerken ellerimin izi falan yüzümde kalıyor mesela. Bir de ben sedefli gibi ürünleri seviyorum. Bu simli gibi. Eminim çok seveni olacaktır. Konforlu olsa ve renk sorunu yaşamasam ben böyle ürünleri çok severim. Ama sürmesi, sabitlenmesi bana meşakkatli geldi.

Yazar

Yorum Yaz