Maybelline The Falsies Volum Express Maskara

Merhaba arkadaşlar,
Bugün Maybelline The Falsies Volume Express Maskara dan konuşalım mı?  Daha evvel normal olanını kullandım. Çok memnun kaldım ve defalarca satın aldım. Kirpiklerimi daha kıvrık tutması için waterproof olanını tercih etmek istedim. 

makyaj bloguSanırım 20 lira ödemiştim bu ürüne. Maybelline maskaralar kısa sürede fiyat olarak çok arttı. Ama yine de indirimlerde alınabilir ve bol çeşitli olmaları hoşuma gidiyor. Pek çok kişinin maskara konusunda ilk tercihi olmuştur bu marka. 

maybelline the falsies

Fırçası kıl fırça ve fırça şeklinde kavisli. Bu yapısı ile daha kıvrık ve dolgun kirpikler vadediyor. Üstelik kılları öyle güzel dizilmiş ki kirpikleri ayırmada da oldukça başarılı.

makyaj blogu

Benim kirpiklerim çok cılız. Nerdeyse yok gibi. Aşırı inatçı ve ne etsem kıvrılmıyor. Ve son derece aşağı bakıyorlar. 🙁 Bu maskara umduğum gibi çıkmadı. Normal olanı çok daha iyiydi. Kirpiklermi kıvrık tutmadı ama verdiği dolgunluk bana yetti. Maalesef gün içinde dökülme yaptı. Sanırım tekrar tercih etmeyeceğim kendisini.

İçerik Bloggerlar Paylaşıyor’dan alınmıştır. 
Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe