Allah beni dünyadaki tüm bb kremlerini denemem için mi yolladı, biri bana böyle bir misyon mu yükledi bilmiyorum. Bu benim lanetim sanırım. Duramıyorum. Cildimde fondoten yokken bile insanların yüzüne ne sürdün dediği bir durumdayım. Çok şükür bir şey sürmeme gerek yok. Ama kendimi durduramıyorum. Pek renkli kozmetik ürünü anlatmıyorum uzun zamandır. Ama bunu anlatmadan geçemem.

Klairs Illuminating Supple BB Cream

Klairs Illuminating Supple BB Cream pek çok kişinin ömür boyu tek ten ürünüm olsun, bu olsun diyeceği türden bir ürün. Cildimle harika bütünleşti. Gözeneklerimi belli etmedi. Gün boyu gayet kalıcıydı. Kapatıcılığı kat kat arttırmak, ayarlamak benim elimde. Hiç yapay da durmadı. Bir ten ürününün yapay durmaması en önem verdiğim mevzu. Azıcık ürün yetiyor. Ürün size pahalı gelebilir. Ama çok uzun süre yetecektir. Günlük kullanıma uygun, cildi canlı gösteren bir ürün ama leke sorununuz yoksa en özel günlerinizde bile sizi tatmin edecektir.

Klairs Illuminating Supple BB Cream

Klairs Illuminating Supple BB Cream öyle bir yapıya sahip ki yağlı ciltliler de kuru ciltliler de kullanabilecektir. Tek renk seçeneği var. Ama cidden elimde koyu dursa da cildimin rengini aldı. Ama ben azıcık kullanıyorum. Çok kullanınca belki koyu durur. Bana azıcık yetiyor. Sürdüğüm zaman cildim kuru kuru durmuyor. Nemli, bakımlı duruyor. Spf40 içeriyor. Cilde bakım yapma vaatleri de var. Kırışıklık falan filan. Ama öyle bir şey beklemiyorum kendisinden. O serumlara dünya parayı boşuna vermiyorum. Bırak serumlar baksın o işe. Sen cildimi böyle aydınlık, fresh, kendi tenim gibi göster yeter.

Klairs Illuminating Supple BB Creamin hiç kötü özelliği yok mu? Var! Fiyatı!!! 369 tl şu an. Oysa daha geçen sene bile yarı fiyatına falandı. Bu fiyat nedir yaaa. O yüzden bence bir tester isteyin. Kesin severseniz öyle alın. Nerde satılır diye sormayın. Adını Googlea yazınca çıkıyor.

Klairs Illuminating Supple BB Cream
Yazar

Yorum Yaz