Kaine Vita Drop Serum, %73 Vitamin Ağacı Meyvesi, Niacinamide ve C Vitamini içeren devrim niteliğinde bir kokteyle sahiptir ve lekelere karşı savaşarak kristal berraklığında bir cilt sunar! Bu serum, parlaklık terapisi, leke karşıtı bakım, canlılık verme ve cilt dokusunu pürüzsüz tutmaya destek olma gibi özelliklere sahiptir. EVE vegan-product sertifikalı olan serum, cildini irite etmeden günlük parlatıcı bakım arayanlar için idealdir.

Kaine Vita Drop Serum

Öne çıkan özellikleri arasında parlak & yarı saydam bir görünüm sunan serum, %73 oranında Vitamin Ağacı Meyvesi özü içerir. %3 oranında Niacinamide ile leke karşıtı bakım sağlar, gözle görülür bir parlaklık ve koyu lekeleri önleme hedefine odaklanır. Multi-vitamin kokteyli, C vitamini türevleri ile formüle edilmiştir, lekeleri önlemeye yardımcı olur ve cildi çevresel hasarlardan korur.

Kaine Vita Drop Serum

Kaine Vita Drop Serum, üçlü Hyaluronik ile cilde nem ve hidrasyon sağlar, cildi nemle parlatır ve formülasyonunu daha az yapışkan hale getirerek cildi tazelenmiş hissettirir. Ayrıca, Pantenol ile zenginleştirilen nem terapisi ile cildi sakin tutmaya yardımcı olur. Bu serum, günlük C vitamini dozu ile cilt için taze sıkılmış, vitamin bombası meyve suyu gibi bir his yaşatır. Kaine Vita Drop Serum, kendinizi göz kamaştırıcı parlaklığa kavuşan bir ciltte bir ‘selfie’ çekerken bulmanızı sağlayacak mükemmel bir cilt bakım ürünüdür.

Yazar

Yorum Yaz